Wpis z mikrobloga

Schowek otwierany dotykowo


@Grzesio87: Czyli całkiem udane auto.
Kilka lat temu - ludzie przywalali się dosłownie o wszystko.

A teraz? SCHOWEK OTWIERANY DOTYKOWO
No już serio nie miałeś się do czego przysadzić XD
  • Odpowiedz
@Grzesio87: Zgadzam się, tablet jako centrum zarządzania to porażka. Renault koleos here, gdyby nie przyciski na kierownicy, to by mnie krew zalała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzesio87: To jest wiadome i wynika z dwóch czynników:
- Tesla robi samochody od niedawna, nie mają takich materiałów i doświadczenia w montażu. Jakość wnętrza nie będzie, nie była i nie jest taka u bardziej doświadczonych i większych producentów.
- Testowany był jeden z pierwszych egzemplarzy ever, więc takie problemy można wybaczyć. Fabryka robiąca tę Teslę dopiero zaczynała.
Większość wymienionych wad została już poprawiona, jakość wnętrza nie dorówna BMW, nie
  • Odpowiedz
@Grzesio87 Nie zapominajmy ze w aucie za 200k nie da się wysiedzieć przy 140km/h.

Pomijając jakoś wykonania która leży w całej tesli to BMW, audi czy vw wchodzący na rynek z swoimi elektrykami zamiotą tesle bardzo szybko. Wystarczy spojrzeć na e trona od audi czy nowego jaguara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzesio87: najbardziej mnie śmieszy że największa piana z gówna jest toczona przez ludzi którzy w życiu nie widzieli takiego auta a jedynie parę filmików xD (nie chodzi wyłącznie o Teslę bo na wykopie pełno takich)
  • Odpowiedz
W tym tempie to za 80 kkm nie będzie czego zbierać z tego gówna.


@Grzesio87: wielu juz dawno przekroczylo ten pulap takze az tak zle nie jest. Moze faktycznie tutaj wina pierwszych modeli gdzie szpary w zlym spasowaniu elementow byly na grubosc palca xD

Już są inne elektryki z ładnym i funkcjonalnym wnętrzem i przede wszystkim z faliture rate grubo poniżej
  • Odpowiedz
@nophp Mi w ogole wnetrza tesli sie nie podobaja, samochody ciekawe, ale coraz wiecej jest opinii, ze sa strasznie awaryjne. Wtrace sie troche co do iphonow, mam jabko od dwoch lat, wzialem z ciekawosci bo czemu nie. Powrot do androida w ogole nie wchodzi w gre, te telefony sa po prostu wygodne, wszystko w nich dziala, nic sie nie wiesza i tyle w sumie. Zadnego fanatyzmu we mnie nie ma, po
  • Odpowiedz
@5684379 Z tego co wiem to z tym ekranem chodzi o to że auto od początku projektowane jest z myślą że będzie jeździć same, w sumie po takim UK i USA już same jeździ. Dlatego jest ten tablet, żeby za jakiś czas tylko wklepać lokalizację i pójść spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest niesamowicie brzydki w srodku, tam nic nie ma.


@5684379: Jest pusto ale w sumie czego brakuje?
Przecietny samochod ma pol deski uwalonej nawietrznikami. Tu masz ladnie wkomponowany potezny klimatyzator.
Dalej samochod ma pokretla od klimy, grzania itp. Tu masz pelna automatyczna kontrole temperatury. Co lepsze? Jakos ludzie w domu instaluja sobie automatyczne termostaty a nie pokretla "grzej mniej, grzej wiecej".
Dalej samochod ma potezne radio analogowe. No w XX wieku to bylo wow! Kazdy chcial to miec a chlopaki na wsi szpanowaly radiem w swoim aucie. Ale dziś? Juz prawie nikt nie slucha w domu muzyki z takiej wieży ala lata 90. Większość spotify,
  • Odpowiedz
@ranestwen Ta funkcja jest super, czekam az juz to bedzie standardem, elektryki sa ciche i ladnie sie zbieraja czyli dla mnie ideolo bo nie jestem fanem pierdziawy jak hondziarze. Do tego autopilot, cudo. Tylko nie widze tego z passaciarzami ktorzy hyhyhy tylko manual bo chce miec kontrole. Samochodowe dresy beda jeszcze dlugo boldupic.
  • Odpowiedz