Wpis z mikrobloga

@hithat: Róbmy z siebie skończonych debili, tylko w ten sposób zaistniejemy w mediach XD

Brzmi jak przepis na sukces Marty Linkiewicz. Zresztą przepis wypróbowany.

Także jeszcze kilka takich szopek i droga do koryta otwarta. Niesamowite, że pan Mentzen dopiero teraz odkrywa, że populizm i demagogia są dosyć skuteczne, a ciemny lud chętnie to kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hithat: Nie odmawiam sukcesu ani Marcie Linkiewicz, nie mam też problemu z tym, że ludzie zamiast muzyki poważnej wybierają duet Cypisa i Mokrej Jolanty. Każdy wybiera to, co jest na jego poziomie estetycznym i intelektualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast będę musiał wyjść na ulicę, gdy zaczną wprowadzać zamordystyczne uchwały lub antyszczepionkowe brednie. To bowiem będzie uderzało w moją wolność lub w zdrowie publiczne.
nie wiem co ten gość za lipę odwala (aczkolwiek jeśli ta baba jest z PiSu to rozumiem odwołanie do newsów z ostatniego czasu ;-)
ale czytam te komentarze i już widzę jak maszerujecie głosować na piękne i profesjonalne partie jak PO i PIS, w tym kraju nic się nie zmieni
@Wu70: pewnie oddam po raz kolejny nieważny głos, bo nie mam na kogo głosować, ale kurde, głosować na kogoś, tylko po to, by COŚ się zmieniło, chociaż w sumie nie wiesz, w którym kierunku? Konfederacja to taka zbieranina poglądów, że równie dobrze można by losować, w którą stronę pójdą: narodowosocjalistycznym czy konserwatywno liberalnym.

A najprędzej to rozpadną się po dorwaniu się do koryta, bo zapewne tylko dla hajsu tam większość idzie.
Wystarczą mi zmiany dokonywane przez PiS i PO


@utopjec: aha, no to o czym my mamy rozmawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś zadowolony to głosuj, ja wolę dać szansę komuś kto daje choć cień nadziei na sukces niż na kogoś kto daje pewność porażki, prosta matematyka.

bo zapewne tylko dla hajsu tam większość idzie


@utopjec: a w PO/PIS to dla ideałów idą? Mało to afer było?
xD udawaj, że nie jesteś antysemitą. W swoim mniemaniu najgorszą obelgą jaką rzucasz jest żydostwo xD

@iAmTS: To tak jak neuropa udający tolerancyjnych a potem implikują narodowcom homoseksualizm.