Wpis z mikrobloga

@jeanpaul: zaraz nim potrząsam :)


@JezusekCytrusek: potrzasac mozesz, tylko nie upusc, albo nie wrzcu do wody, bo znow bede sie musial z ali sprzeczac i kolejny miesiac czekac.

Milego dnia zycze i mozesz wolac jak bedziesz mial nowe fotki. Niekoniecznie z moim kontenerem :)
@JezusekCytrusek: Będiesz przerzucać przesyłkę dla mnie, jako klienta indywidualnego który zamówił gabaryt z Chin. Nie mogę nigdzie doczytać, więc się spytam:
1) Chińczyk wysyła do portu w Gdańsku za 130$ towar. Czy on to nadaje jakimś kurierem i mogę sobie podgladac za pomocą numeru gdzie przesyłka jest?
2) Jaki to moż ebyć kurier, gdzieś są spisane jakeiś warunki, FAQ?
3) Kontener przyszedł do was, jak się go odbiera? Wsiadam w samochód
nie rozumiem dlaczego ludzie nie odpowiadają ile zarabiają, jak już dzielą się informacjami ze swojej pracy XD #!$%@?, w polsce nadal temat tabu. jak tu ma być normalnie jak się nawet nie da normalnie o pieniądzach porozmawiać. Sorki ze zbóldupiłem, no ale musiałem XD


@AaBbCcDdEeFf: M.in. dlatego, że zawarli umowę, że nie ujawnią swoich zarobków.
@sisisa: 27~ na godzine średnia

@WMPP: nie pomoge bo nie wiem, ale 130$ za wysyłkę to zbiorowo cos wysyłał, pojdzie na magazyn jakiś na rozformowanie. Tyle kosztuje zdjęcie kontenera ze statku na plac ( ͡° ͜ʖ ͡°), a gdzie z placu na ciężarówkę, a potem na magazyn? I to tylko w 1 terminalu.