Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś w #dziennikpracy przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 13 - 17 maja 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 12, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
2) Life Points - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
4) Klub Widza - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Epanel - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dodatkowo nadal wypełniam dzienniczek w Klub Kantar (1 codzienna, dodatkowa ankieta).

W ostatnim czasie pojawia się u mnie sporo dobrze płatnych ankiet w Clixsense. Oczywiście do wielu nie udaje mi się zakwalifikować lecz kilka udało mi się już wypełnić (dziś np. ukończyłam badanie warte 1,8$, a wczoraj 2,24$). Zazwyczaj te lepsze sumy mają odroczony termin płatności (ankiety z flagą), jednak te dwie wymienione były "zwyczajne", a płatność została zaksięgowana bezzwłocznie :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 2