Wpis z mikrobloga

Mirki ile byście liczyli wódki na parę ? Ogólnie wesele będzie z poprawinami a sala mówi że powinno się kupić 2 litry na parę... Wszyscy inni mówią że 1/1,5 l wystarczy. Gości będzie około 180.
#wesele #slub
  • 12
@Samaeel: wiesz cooo, jesli wesele bedzie udane i bedzie dobry dj i bedzie trwac przynajmniej do tej 5, to nawet niezbyt zaprawione osoby jak beda duzo jesc i tanczyc, to wypija te 0,7 czy nawet litre, z tym, ze nie wszyscy pija, czesc bedzie kierowac, na poprawinach pewnie glownie jakies wino bedzie szlo, wiec liczylbym te 1,5l na parę i luz. jak zostanie to sprzedaż albo zostawisz na chrzciny( ͡°
@Kor-ski: No też mi sie wydaje ze karton pójdzie na spokojnie na barmana. Nie licząc bram motory będą nas prowadzić na sale więc im też trzeba zapewnić flaszkę i poczestunek. Niby wyliczenie alkoholu jest banalne ale jak przychodzi co do czego to człowiek ma niezłą łamigłówkę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Samaeel czyli karton na bramy i motocyklistów i drugi karton dla barmana a reszta to 0.5l na głowę i mówię Ci, że wystarczy. Sam to przerabiałem pół roku temu. Zostały nam 2 kartony. Tez był barman, wino, piwo wszystkiego po trochu zostało ;)
@Samaeel: najlepszy sposób to jechać do hurtowni z alkoholami i powiedzieć, że chcesz zamówić. U mnie babka sama zaczęła liczyć korzystając z jakiś swoich przeliczników, które bazują na dotychczasowej sprzedaży/zwrotach i zrobiła bezpieczny zapas, który mogę zwrócić. To samo z napojami.