Wpis z mikrobloga

Halo, halo mireczki z #ps4 oraz ludzie co to mają #vr polecicie jakies gierki na gogle vr? Poki co mam fajne AceCombat 7, dooma i kilka dodatkowych minigierek, ale szukam czegos fajniejszego
  • 16
@mikasz ale mimo wszystko. Jesli dodadzą jakieś urządzenie do mapowania na konsoli to kupie odrazu, bo mam też kontrolery które również nie wiem w czym poza beatsaber można wykorzystać.
@TymekB: Na pewno nie dodadzą. W wersji na PC bardzo z tym walczą (chcą kasy za nowe piosenki...), przy każdym patchu autorzy modów muszą update wypuszczać, bo nie działają.
@mikasz coo, o tym nie wiedziałem. W takim razie niszczą piękną gierke. Zobacz jak gra o nazwie "osu!" funkcjonuje, a wszystko jest robione przez społeczność graczy
@TymekB: osu znam, ale za trudna dla mnie :D
https://store.steampowered.com/app/620980/Beat_Saber/ poczytaj sobie. włącz same negatywne i zobacz. chociaz przed chwilą rzuciło mi się w oczy to:

Don't listen to the negative reviews. MODS DO STILL WORK. They updated the game and mods were broken for a couple days, that's just how it always is. Don't listen to the people review bombing this game, developers have already stated that NO action is
@TymekB: jesli jeszcze aktualne to ja od siebie dorzuce - SuperHot, Borderlands 2 jesli masz full zestaw VR. Superhot moze byc troszke drogi jak na gre ale to przyjemna gierka, ciekawy pomysl i sprawdza sie idealna do posmiania sie z innych gdy maja pierwszy raz VR bo gra jest latwa w przyswojeniu