Wpis z mikrobloga

30/100 #100dniwszystkieswiaty

KOGANE - Discography


Wczoraj mieliśmy przewagę “żywych” instrumentów z dodatkiem elektroniki, a dziś odwrócimy te proporcje.
Muzyk, którego chciałbym wam polecić w tym zestawieniu, również należy do tych nielubiących zdradzać zbyt wiele o sobie.
Ze strzępków informacji, rozsianych w różnych miejscach, udało mi się dowiedzieć, że kryjący się za nazwą projektu Kogane artysta, pochodzi z Kanady, ale od dłuższego czasu mieszka w stolicy Japonii.

I tam też tworzy tę fantastyczną muzykę. Mieszankę elektronicznych bitów, sampli i nagranych na żywo, dźwięków gitary akustycznej.
Praktycznie wszystko, co do tej pory wydał (a nie jest tego wcale za dużo) jest bardzo spójne, choć czuć, że każda z kompozycji opowiada odrębną historię.

Jedyne, jak do tej pory, dłuższe wydawnictwo miało swoją premierę w grudniu roku 2017.
Osiem utworów zamknięte na krążku zatytułowanym “Discography” jest zbiorem materiału, jaki udało mu się wcześniej stworzyć.
Od tamtego czasu pojawiło się też już kilka nowych singli więc można się spodziewać, że za jakiś czas dostaniemy również drugie wydanie zbiorcze.

Warto posłuchać: Stay Gold, Bittersweet

#muzyka #muzykaelektroniczna #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 30/100 #100dniwszystkieswiaty

KOGANE - Discography

SPOILER


Wczor...
  • Odpowiedz