Wpis z mikrobloga

Kilka kwestii:
1. Brak pracy zamka - ale to jeszcze można przeboleć bo po prostu miałeś akurattaki rekwizyt który nie ma ruchomego zamka a i umiejętności zrobienia tego w CGI pewnie nie masz umiejętności
2. Broń podczas strzału dużo mocniej odrzuca i dużo gwałtowniej - więc to nad pracą nadgarstka (aktorską) trzeba by popracować, poza tym praca kurka, wyskakująca łuska.
3. Jesli już uznajemy ten filmowy/hollywoodzki sznyt że każda broń musi pluć
  • Odpowiedz
@aptitude: Co do ognia - z tego co słyszałem to jeśli zastosujemy w standardowej broni pociski hukowe (czy tam alarmowe) to rzeczywiście pojawia się płomień. A że przed CGI tak właśnie robiono w Hollywood to ludzie się przyzwyczaili, że broń ma pluć ogniem i dziś dodają ten efekt w CGI.

Więc jest to kwestia decyzji - czy ma wyglądać jak naprawdę wygląda, czy może jak na filmach ;)

A i kciuk
  • Odpowiedz
@Variv: Im nie było do śmiechu, traktowali mnie jak bym miał całą piwnicę broni, a jak za blisko się zbliżyłem do policjant to od razu łapał rękę na broń. (,)
  • Odpowiedz
@Polinik: Pojechali do mojego dawnego mieszkania, gdzie mam resztę rzeczy, ja w tym czasie opisywałem co się przed chwilą stało.

Jak będą nowe wieści o sprawie to poinformuje was.
  • Odpowiedz