Wpis z mikrobloga

  • 276
Czasy kiedy to #!$%@? rodziców z hajsu, lecenie w #!$%@?, chlanie, ćpanie i #!$%@? wie co jeszcze nazywane korzystaniem z życia.
A potem łeeee moja córka #!$%@?, a miała być na wycieczce szkolnej, łeeeee co to za szkoła nie dopilnowała mi córeczkii.
Korzysta się z życia w bardziej normalny sposób. Was już niektórych porządnie #!$%@?ło.
Pisz bez #!$%@?, ścierwo trzeba wytępić najlepiej, bo potem wykopki będą płakać jak to źle, że p0lki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GdzieJestBanan: @bedist: zrobilem to samo jak bylem w 1 klasie liceum i pojechałem z laska rok starsza ktora miala zajebiscie wielkie cycki. Nic nie wyszlo na jaw ale tez nie ćpałem tylko wypilismy pare piwek i poszlismy do zoo xd a po powrocie mialem +100 do szacunu w szkole. Cycki te zmacałem dopiero pod koniec klasy w pierwszych imprezach przedwakacyjnych. Z fartem
Czasy kiedy to #!$%@? rodziców z hajsu, lecenie w #!$%@?, chlanie, ćpanie i #!$%@? wie co jeszcze nazywane korzystaniem z życia.


@bedist: sam oceniles, ze ci co wymykali sie z domu to po to by cpac i pic, a te dziewczyny to na pewno po slynne "roochanie" bo sa polkami. Mysle, ze nie wiekszy problem maja te dziewczyny jak ci ludzie co tak zyja usilnie czyims zyciem i wmawiaja wszystkim zlo.
@PannaYa To nie jest zycie cudzym zyciem tylko informowanie rodzicow co dziecko robi bez ich wiedzy. Po prostu zobaczyl/dostal cynk ze gowniary #!$%@? maniane i jako porzadny obywatel zglosi to do rodzicow. Jakby dziewczynom cos sie stalo to nie byloby przyjemnie ani rodzicom, ani osobie ktora wiedziala o tym wczesniej a siedziala z zamknieta geba. A dziewczynki naucza sie ze nie leci sie w #!$%@? z wlasnymi rodzicami, czyli kims kto #!$%@?