Wpis z mikrobloga

@emjot86: to prawda.Odpalasz sobie serial o jakimś superbohaterze-myslisz fajnie,będzie akcja,bedo sie #!$%@?ć,a tu brazylijska telenowela-zbliżenia na ryje,płacz,kocham cie ale nie mogę z tobą być...jak w jakieś Izaurze albo innej modzie na sukces.i tak co nie włączysz (°°
Oznaczenie "Netflix serial oryginalny" to rekomendacja dla mnie żeby tego nie odpalać
  • Odpowiedz
@Arthaniel: albo masz 10 lat albo jesteś przygłupem. HBO wyprodukowało tak niesamowite seriale jak Sopranos, six feet under, the wire, band of brothers i wiele, wiele innych
dzisiejsze produkcje czerpią z nich garściami, innowacyjność, rozwój technologii produkcji
a szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@emjot86 no już nie szalej... Ten serial faktycznie robi robotę, ale porównywanie HBO do netflixa jest wręcz nieetyczne.


HBO jest 100 lat za netflixem

@Arthaniel: Chyba cie #!$%@?. HBO mimo ze zrobilo 10x mniej seriali co Netflix to ma 10x wiecej bardzo dobrych.
Netflix to masówka dla grubasów z USA co obejrza byle gowno.
  • Odpowiedz
@kondziorakrobata: Aplikacja Netflixa działa lepiej, poza tym tak czysto jakościowo to HBO bije na głowę Netflixa. Świetne nowości i klasyki takie jak Twin Peaks czy The Wire. W tym czasie jak HBO wypuszcza Czarnobyl, Netflix serwuje kolejne superbohaterskie gowno. A i HBO wychodzi taniej (:
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Netflix miał też swoje perełki, ale to można chyba policzyć na palcach jednej ręki niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) Generalnie produkcje HBO to majstersztyk, zrezygnowałem bardzo szybko z abonamentu na Netflixa, bo nawet jednym okiem szkoda to oglądać.
  • Odpowiedz
HBO jest dla tych ktorzy chca rzadko, ale obejrzec cos bardzo dobrego. Netflix zas jest dla ludzi ktorzy nic w zyciu nie robia i nie szanuja swojego czasu i chca je wypelnic byle czym.
  • Odpowiedz