Wpis z mikrobloga

Czasy szkoły średniej to chyba najlepszy okres na zdobywanie doświadczenia seksualnego i związkowego. Beztroskość życia, najbardziej witalny okres w życiu na miłosne uniesienia, mało obowiązków na głowie. W życiu dorosłym już tak łatwo nie jest. Czasy studenckie to ostatni fajny okres. Potem jest coraz trudniej. Gorzej tylko, jeśli anon jest brzydki od urodzenia, i w czasach szkoły średniej automatycznie staje się obiektem kpin, izolacji od swojego otoczenia. Na studiach jest podobnie, ale mniejsze szkalowanie i przeważnie tworzą się pewne grupki (paczki wybranych) i nie chcą się za bardzo zadawać z brzydkim, bądź zapraszać go na różne imprezy.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem #takaprawda #blackpill #seks
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piasqun: ja również, i powiem, ci że okres szkoły średniej to był najlepszy epizod z moim życiu (:
Fajnie również wspominam podstawowke, mimo tego, że trochę jak przez mgłę, ale ogólnie spoko
  • Odpowiedz
@Piasqun: Szkoła średnia i studia są spoko o ile miałeś farta urodzić się jako Oskarek ze strzeżonego osiedla, dla mnie biedaka pochodzącego z podlasia okres edukacji to była wieczna bieda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piasqun: #!$%@? o Szopenie. Szkoła średnia i studia to tylko takie drobne wariactwo, próbowanie jak smakuje świat. Generalnie dziecinada i infantylne zachowania. Z doświadczenia wiem,że prawdziwe życie zaczęło się wtedy gdy w wieku 30+ zaczęliśmy z moją kobietą zarabiać wspólnie ponad 10k zł miesięcznie. Świat stanął otworem. Przeszkody znikły. Pojawiło się szczęście. Polecam.
  • Odpowiedz