Wpis z mikrobloga

No to sobie sprawiłem prezent ( ʖ̯) pamiętam że kiedyś moja miesięczna wypłata z nadgodzinami była mniejsza ( ͠° °) i żeby kupić sobie coś takiego musiał bym chyba nerke sprzedać ( ͟ل͜)

Będzie na #youtube i na #wakacje już nie mogę się doczekać ()

#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #gopro i oczywiście #supersoco ( ʖ̯) i trochę #gimbal bo przecież jest HyperSmooth ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: #technologia
v.....k - No to sobie sprawiłem prezent (♥ ʖ̯♥) pamiętam że kiedyś moja miesięczna wy...

źródło: comment_yBH88MLA6UEvt6IidzGHBhgZtTw69SEc.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v1lk: graty, mam od premiery, kolosalne przepaść między wcześniejszym modelem. Fajna weszła ostatnio aktualizacja softu który automatycznie reguluje działanie hypersmooth w zależności od światła, bo wcześniej jak zapomniałem wyłączyć w ciemnościach to kamera wariowala i o brąz się do niczego nie nadawał.
@ReFree jak byś miał jakieś porady czy stronę którą można poczytać to z chęcią zajrzę i będę wdzięczny, zajebista kamerka do zdjęć na motorku i wszelkiego rodzaju atrakcji (ʘʘ)

Miałem white 7 ale to jakaś czysta porażka, nigdy więcej tego na oczy nie chce widzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v1lk: obecnie praktycznie kamera robi wszystko za Ciebie, jedyne na co trzeba uważać to jeżeli mówisz do kamery to musisz mieć ją na statywie i jak najmniej dotykać okolic kamery, bo jak masz ustawione łapanie z 2 mikrofonów to przy nawet lekkim otarciu o obudowę przełącza mikrofony i przez kilka sekund słychać jakbyś mówił pod wodą
https://youtu.be/mKHv8ZN2qsU na jednym z moich filmów słychać to doskonałe, mimo tego, że kamera jest przyczepiona
@ReFree o faktycznie, było słychać dokładnie jak powiedziałeś. Bo ja na szczęście mną ten plus że mówić nie mówię A jedynie jadę w sumie i prezentuje okoliczne rejony plus sprzęt, zobaczymy co tego wyjdzie, jak narazie wracam do sił po stłuczce z samochodem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kanał przeglądne na pewno, wielkie dzięki (ʘʘ)