Wpis z mikrobloga

Czy robiliście ketogeniczne zakupy na allegro i czy jakościowo wychodzi podobnie jak z supermarketów? chodzi mi głownie o make kokosowa, oleje kokosowe, maki migdałowe czy erytrytol, gdzie w stacjonarnym sklepie za mala 200-250g paczkę płacimy więcej, niż na allegro za 1kg opakowania?
#keto
  • 6
@methiu: a mąki? czytałem negatywne opinie tych sprzedawców to niektórzy ludzie pisali o innych produktach, cytuje: "PISTACJE PREMIUM WYGLĄDAJĄ NA ZMIOTKI Z PODŁOGI". Mam w domu mąke migdałową i kokosową, obie są BIO i Made in Poland, a te na allegro z pakistanu jak dobrze pamietam. W polsce teoretycznie kokosy nie rosną na drzewach dlatego mi sie wydaje, ze zbyt duzej roznicy nie powinno byc miedzy normalna zza granicy, a polską
@themate0 erytrol, olej kokosowy kupiłem na allegro u Targroch bo mam smarta, ceny dobre mogę polecić, mąkę też mają ale nie brałem bo miała trochę węgli a znając mnie to bym zjadła pół kilo w dzień xd (mąka kokosowa ma mieć około 20-30 g węgli na 100?)
@wollu: ja mam te monety na allegro + punkty payback, więc będę miał ok 30-40zl za darmo do wykorzystania na allegro, dlatego chce male zakupy zrobić, ale nie chce kupić zmiotek z ziemi na promocji xd