Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: Zagadnij do jakiejs lochy w pracy, nie wiem jak tam z tinderem zagranica ,ale domyslam sie ze podobna selekcja jesli nie wieksza,w UK masz duzo klubow sportywych, jakiś happeningow, koncertow rzeczy tego typu, tak mozna kogo poznac, choc w pojedynke to bardzo trudna i uwlaczajaca droga
@CzerstwaBulka: Jak beda robic jakas impreze czy cos to za wszelka cene musisz sie wkrecic. Nie da sie poznawac nowych ludzi jesli na start nie masz choc 1-2 blizszych znajomych, domyslam sie ze nie studiujesz tam wiec interakcje z ludzmi z mcdupca i dzialanie na wlasna reke to twoje jedyne wyjscia. Mozesz tez poszukac kogos na jakichs grupkach tematycznych na fb
@CzerstwaBulka: jestem w tym samym wieku co ty, po skonczeniu liceum postanowilem sobie zrobic gapyear i #!$%@? 2 lata zmarnowalem na nic( ͡° ͜ʖ ͡°)Robie po jakichs gownorobotach, mialem kilku znajomych w Liceum ale wszyscy sie porozjedzali, a najlepszy kolega juz nawet mi nie odpisuje. Rozwazam też #emigracja bądz pojscie na studia na drugi koniec Bolzgi
@CzerstwaBulka: jak chcesz poznac ludzi a jesteś nieśmiały to lepiej zacznij pić w towarzystwie. Może mnie ktoś zaraz #!$%@? za to, ale prawda jest taka, że alkohol bardzo rozwiązuje język i pomaga poznawać ludzi.

a 175cm wzrostu to nawet nie karzeł, nerwicy nie znam ale chyba nie rzuca się w oczy?
I na #!$%@? Ci prawo jazdy jak tam wszyscy pod prąd jeżdżą? xD