Wpis z mikrobloga

#telefony #iphone #samsung

IPhone 7 vs Galaxy S8

Nie mogę się zdecydować, który wybrać xD
Zależy mi na płynności, żeby nie zamulał po ponad roku używania. Będzie głównie używany do internetów, słuchania muzyki, czasem jakaś giereczka no i oczywiście dzwonienie i smsy. Dodatkowo czasem jakieś seriale bym wrzucał na tel i nie wiem jak sprawa wygląda na IPhone bo na androidzie raczej jakas apka sie znajdzie i kodedki.
Używałem galaxy S5 (umarło coś na płycie i ciągle się resetował) i obecnie Ip4 jako zamiennik.

Jestem bardziej nastawiony na S8 ale jakoś Ip7 nie daje mi spokoju xD

Bez jailbreak'a można instalować crackowane apki na ajfonie? (cebula w kieszeni sama się obiera)
  • 10
  • Odpowiedz
@bartas009 do tych systemów jestem trochę przyzwyczajony, bardziej zależy mi na tym czy telefony nie będą zamulać, IOS raczej jest stabilny pod tym względem. Każdy system ma swoje plusy i minusy xD
  • Odpowiedz
@emitar: do tego czasu pobrałem może ze 2 apki crackowane i co do czego to i tak ich nie używałem xD w tym temacie chodzi mi właśnie o oglądanie filmów na telefonie bo Ip4 nie ogarnia wielu
  • Odpowiedz
@joint009: a to jakaś różnica jak kradniesz i nie używasz? :] na iOS są aplikacje typu netflix, hbo go. A do oglądania .avi/.mkv powinien wystarczyć 'infuse'.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joint009: Po niecałych 2 latach jest mniej więcej tak jak na obrazku. Że 4 godziny z hakiem włączonego ekranu wyciąga. Gorzej jednak jest jak się gdzieś jedzie np. pociągiem - jak zasięg jest kiepski to bateria mocno obrywa i wtedy zmniejsza się do może 3 z hakiem. Szału nie ma, ale tragedii też nie ma. Problemów z płynnością nie powinno być, zrobi też wszystko co potrzebujesz. iOS ogólnie ma droższe aplikacje,
T.....e - @joint009: Po niecałych 2 latach jest mniej więcej tak jak na obrazku. Że 4...

źródło: comment_KShGUl8B6eFX2EnjdZROyS8IAcxwG21y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: Taki niestety urok flagowców, ma być jak najcieńszy i niestety jest to kosztem baterii, do jakichś budzetowcow można ładować większe baterie, do tego zazwyczaj mniejsze ekrany z mniejszą rozdzielczością i czas się wydłuża.
  • Odpowiedz