Wpis z mikrobloga

Zostawienie psa na godzinę przed basenem gdy pada lekki deszcz to zwyrolstwo i przestępstwo?
#psy #pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GrindujTopy rozumiem, ale chodzi mi o sam fakt, psy na wsi potrafią pilnować na deszczu owiec (zwykle mieszance) albo śpią w deszczu, pewnie kwestia indywidualna. Mi po prostu chodzi czy to jest jakoś karalne, przestępstwo itd. bo jakbym zadzwonił na policję to równie dobrze mogliby mnie wyśmiać. Ale już wiem, że mogę jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@klocek96: owszem, ale dla mnie to zwykle k------o tak psa trzymać na łańcuchu czy na polu. wiesz, pies się przyzwyczaja i z tym żyje, niektóre nawet od małego nie wiedzą czym jest wolność bo od początku łańcuch i zasrane podwórko. osobiście bym takich właścicieli w lesie do drzewa przywiązywał i dawał do żarcia resztki z obiadu raz dziennie jak to zazwyczaj robią tacy debile. jest to jak najbardziej karalne, pies
  • Odpowiedz
  • 1
@GrindujTopy masz rację, tylko właśnie do niektórych nie dojdzie się takimi argumentami. Jak jezdżę po wsiach to niektórzy takich argumentów nie rozumieją. Myślę, że właśnie takie coś jak policja, mandat, dopiero coś dadzą do zrozumienia. Zwróciłem raz klientowi uwagę, że pies nie ma wody i mnie z----ł, co mnie obchodzi i żebym się nie wtrącał.
  • Odpowiedz