Wpis z mikrobloga

@Reepo: Jakim debilem trzeba być żeby to forsować? Sam nie jestem osobą wierzącą ale rozumiem że kogoś może to urazić, przecież to jest oczywiste skojarzenie ze środowiska LGBT etc, po co to robicie, serio pytam. To jest tak absurdalne i żałosne z resztą tak samo jak wasze tłumaczenia że "haha przecież to tylko tęcza no JEZUUU!1111!! XDD katole się obrażają a tęcza JEST NAWET W BILBII AHAA11!11" Jesteście tak żałośni że
@glowicajadrowa: no jest skojarzenie, i co? Komuś coś się poważnego stało? Ja wrzucam codziennie maryje z tęczą z jednego powodu - z tego, że jest to absurdem, że udostępnienie takiego wizerunku wiąże się z tym, że o 6 rano przychodzi ci 6 policjantów jak do jakiegoś terrorysty, przeszukują ci mieszkanie i zawijają na komendę. W dodatku już 2 osoby za to były zgarnięte, a sam minister pochwala i cieszy się na
Sam nie jestem osobą wierzącą ale rozumiem że kogoś może to urazić, przecież to jest oczywiste skojarzenie ze środowiska LGBT


@glowicajadrowa: Spoko, może to kogoś urazić. Podobnie jak setki innych pierdół, które są używane na świecie np. memy. Czy to jest wystarczający powód żeby zajmowała się tym prokuratura?

To jest po prostu #!$%@? absurd, że w kraju w którym prokuratura i sądy z braku mocy przerobowych rozwlekają sprawy o morderstwa, umarzają
@Duze_piwo: Ja po prostu zauważam zwykłą nieścisłość - jeżeli Maryja byłaby obrażona takim tęczowym obrazem to postępowałaby w sprzeczności z zasadami ewangelii - czego nie robiła, bo jak wiadomo została świętą i to taką która została wniebowzięta.