Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
próbuje akceptować swoją brzydotę zamiast w rozpaczy walczyć z własnymi przekonaniami że jestem nieładna
tak, mam nieforemne rysy twarzy
tak, s ą niesymetryczne
tak, dla większości mężczyzn jestem niewidzialna
tak, prawdopodobnie czeka mnie całe życie w cieniu ładniejszych koleżanek
tak, prawdopodobnie nigdy nie będę w związku i nie bd miała rodziny
tak, nikt na mnie nie patrzy na ulicy nawet jak się ładnie ubiorę i umaluje
tak, nie mam nigdy z kim iść na wesele
no i muszę jakoś z tym żyć. od rozpaczania nic się nie zmieni. nie stanę się ładna
  • 64
tak, prawdopodobnie czeka mnie całe życie w cieniu ładniejszych koleżanek


@Sylwestrowiczka12: no jak zyc, jak zyc? bycie w czyims cieniu, takie straszne. Lepiej uwierzyc ze sie jest lepszym, albo chociaz wyroznia w tym gronie 8 mld ludzi na tej planecie.
@Sylwestrowiczka12: polacki ryj 1/10 I karlowatosc to #!$%@?. Do tego hipergamiczne Polki Ci pokazują że nie zaznasz szczęścia. Ciekawe co się stało z tym gościem.

Jeśli nie jest to zarzutka to brawa za odwagę, niektóre komentarze tutaj są mocno negatywne. Mimo wszystko odpowiadasz.
Zapytaj siebie dlaczego wygląd jest dla Ciebie aż tak bardzo ważny i czy musi tak być?
@Sylwestrowiczka12: Tak jak kolega wyżej napisał - najpierw musisz zaakceptować siebie ale nadal nadal nie chce mi się wierzyć że nie ma kompletnie żadnych adoratorów. Z obserwacji otoczenia nawet 1/10 takich mają. Może nie jesteś taka fajna w rozmowie jak Ci się wydaje.
@Sylwestrowiczka12 w pracy miałem kiedyś absolutnego potwora, brzydka, głupia, niezadbana, figura starej cyganki a i tak się udało znaleźć jej jakiegoś Shreka który się z nią hajtnal xd
@Sylwestrowiczka12 jakoś jeszcze 2 dni temu miałaś zupełnie inne odczucia :) Jeśli to, co o sobie sądzisz uzależniasz od tego jak cię widzą i co myślą o tobie inni (albo wydaje ci się, że myślą - nigdy nie spojrzysz ich oczami), to tylko zrujnujesz sobie samoocenę. Samoocena, jak sama nazwa wskazuje powinna przecież wynikać z samej ciebie a nie porównywania się do innych. Robisz dla poprawy swojego wyglądu bardzo dużo, prawda? Jest
@Sylwestrowiczka12: Ja jestem Twoim odpowiednikiem w świecie mężczyzn, a kilka dziewczyn już miałem. Fakt, też na ulicy się żadna na mnie nie patrzy i dlatego musiałem się zawsze starać jeśli już jakaś dziewczyna mi się spodobała. Samo niestety do nas nie przyjdzie jak do naszych ładnych znajomych, ale nie znaczy to, że totalnie nie ma się szansy. Najważniejsze to nie celować w modelki/modeli. Nie mówię, że tylko w nieatrakcyjnych ludzi, ale
@Sylwestrowiczka12: myślę że największą Twoja wadą jest jednak to zrzędzenie. Znam nieładne dziewczyny które są wesołe i mają bogate życie towarzyskie. Nie zganiaj na wygląd. Może po prostu masz #!$%@? charakter.