Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
próbuje akceptować swoją brzydotę zamiast w rozpaczy walczyć z własnymi przekonaniami że jestem nieładna
tak, mam nieforemne rysy twarzy
tak, s ą niesymetryczne
tak, dla większości mężczyzn jestem niewidzialna
tak, prawdopodobnie czeka mnie całe życie w cieniu ładniejszych koleżanek
tak, prawdopodobnie nigdy nie będę w związku i nie bd miała rodziny
tak, nikt na mnie nie patrzy na ulicy nawet jak się ładnie ubiorę i umaluje
tak, nie mam nigdy z kim iść na wesele
no i muszę jakoś z tym żyć. od rozpaczania nic się nie zmieni. nie stanę się ładna
  • 64
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: no w sumie, jako pustak nie zdawalabys sobie sprawy z różnicy. Głowa do góry, każda potwora znajdzie amatora. Nie wieże że jest tak beznadziejnie. Może musisz popracować nad śmiałością konwersacji, aby tym atutem samca przyciągnąć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alzheimer: najpierw piszesz że nie jesteś głupi a potem oceniasz mnie jako pustaka dlatego że mam ogromne kompleksy których sobie nie wybrałam i robisz błąd w podstawowym wyrazie 'wierzę' no #!$%@?
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: czytaj ze zrozumieniem, ortografia to nie wszystko, jak się rady nie podobają idz do psychologa zapłać 150 zł za h i z takim jadowitym podejściem, to ty piękna wewnętrznie jednak nie jesteś i tu masz problem podwójny widzę, narka
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: na brak cyckow - operacja, koszt ~ 15 000, krzywe i krotkie nogi to korekta z dobrym trenerem, poza tym krotkie nogi to dobra podstawa do ladnej dupy. Wszystko sie da ogarnac a na niektore sprawy przymknac oko pod wrazeniem innych atutow. Nie odbieraj tego negatywnie, Ja pisze powaznie.
  • Odpowiedz