Wpis z mikrobloga

  • 145
Mój pies ma sraczkę. Wychodzę z nim co godzinę #!$%@? bo siedzi mi koło łóżka i sapie w ryj. #!$%@? czemu nie może po prostu walić do kibla...

Do tego pada #!$%@? wszędzie błoto.
Do tego ten #!$%@? zamiast po prostu kucnąć i #!$%@?ć ta srake z dupy to łazi z wytrzeszczem oczu i SZYBKO SZUKA MISJSCA DK WYSRANIA BO GO TAK CISNIE A TO PRZECIEZ JEDEN #!$%@? CZY JEBNIE SRAKA TU CZY METR DALEJ JAPJERDOLE PSIE IDZ SPAC #!$%@?

TAK POWSTAJĄ SAMOBÓJCY #!$%@? #!$%@? PIES Z SRACZKA NIE DAJE MI ŻYĆ

#sraka
  • 34
  • Odpowiedz
@LZBNZ ale wiesz ze to prawda podobnie przez ciebie bo nie dopilnowales co zjadł? Musi na razie na suchej karmie być albo nawet tylko na wodzie, mozesz tez dac mu siemie lniane jesli masz (najpierw zalewa się wrzatkiem a potem odcedza i daje do wypicia) lub węgiel taki w kapsułkach z apteki. Jesli będzie to trwało dłużej niz 2 dni to radziłabym iść do weta ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
via Android
  • 129
@jasmi_n wiem że to moja wina bo dałem #!$%@? obierki od marchewki i jabłko bo jadłem to się #!$%@? trząsł jak galareta żeby dostać to #!$%@? mówię masz cwelu tylko sraki nie miej. No i ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@LZBNZ no trudno, moze za dużo dałeś, niech na suchej karmie jedzie i wodzie to będzie dobrze (ʘʘ) moja psina kiedyś jak miala problemy żołądkowe to wskoczyla do kabiny prysznicowej na dwójkę, jakim cudem i dlaczego akurat tam a nie na podłogę to nie wiem ale do dzis ciężko mi uwierzyć (byla wtedy pod opieką siostry więc sama tego nie widziałam)
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Kwiki no racja. Jak mu się chce to po prostu przychodzi i sztura i sapie w ryj. Czyli w sumie mądry piesio

10 lat ma staruszek
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@jasmi_n dziękuję faktycznie co rano daje mu mokrą karmę a potem cały dzień sucha. To dziś po prostu sucha od rana bo jak pójdę do work to mi nasra jak nic
  • Odpowiedz