Wpis z mikrobloga

@pawel86: ocena na google play 2,8. Chyba gorszej jeszcze nie widziałem. Brak blika, konieczność podania karty zewnętrznemu serwisowi - przelewy24, nie nalicza punktów vitay. Jeszcze dużo czasu potrzeba, żebym ją pobrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: Punkty automatycznie wskakują, blik nie jest tutaj potrzebny
"konieczność podania karty zewnętrznemu serwisowi" - mam ustawiony limit na karcie i nie jest to karta główna, więc o nic się nie obawiam. Aplikacja działa bardzo dobrze i ani razu mnie jeszcze nie zawiodła.
  • Odpowiedz
@pawel86: @Marval w opiniach na gplay piszą, że punkty nie wskakują i trzeba chodzić do kasy. Skoro mówisz, że tak jest to może na próbę podepnę revoluta i zobaczymy jak to działa.
  • Odpowiedz
@adoksz: > co za roznica czy wolne będę miał w niedziele czy przykładowo w czwartek ¯(ツ)
ano taka, że jak będziesz miał żonę, co będzie pracować od poniedziałku do soboty, to ona spędzi samotnie niedziele, a ty samotnie czwartek. Jak już dorobicie się dzieci, to ona będzie sobie spędzać niedzielę z dziećmi, a Ty będziesz w czwartek siedział jak palec sam w domu. Znam jedną osobę z orlena. albo
  • Odpowiedz