Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja Co polecilibyście dla mnie, czyli kogoś kto był bardzo zadowolony z Subaru Otubacka 2015, no ale po szkodzie całkowitej niekoniecznie chce kupować drugie takie samo auto? Chodzi o nowe auto z salonu za circa about 150-170 kPLN. Oczywiście mam swoje różne pomysły, byłem na kilku jazdach testowych itd. ale nie będę na razie zdradzał.
  • 16
ale nie będę na razie zdradzał.


@Neoplan: to kiepsko, bo od tego powinieneś zacząć - jakie auta dostosowane są do twoich potrzeb i jakie się tobie podobają - nie nam, bo to ma być auto dla ciebie a nie dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: no podniesione kombi jest autem które dość idealnie wpisuje się w moje potrzeby, ale jako że takich aut na rynku jest około siedem, a w tym połowa przekracza mój budżet (V90 CC, E-klasa AllCośtam, A6 Allroad) więc szukam jakichś inspiracji :D
a w tym połowa przekracza mój budżet (V90 CC, E-klasa AllCośtam, A6 Allroad)


@Neoplan: klasa premium to klasa premium ( )

Insignia Country Tourer idealnie mieści się w budżecie. Nie znam tej wersji, ale zwykła jest całkiem chwalona. Dużo lepsze auto niż ociężała Insignia A
i za kazdym razem koncze na kia stinger albo mustangu


@Pan_Qcek: jak ktoś szuka podwyższonego kombi, to boję się że potrzeby ma zupełnie inne niż kierunek dwudrzwiowego mustanga, a o tym że jest to kiepskie auto rodzinne przekonał się już nawet jeden youtuber który chciał mieć mustanga na daily ( )
@Ifrit: tylko wiesz, mnie ten outback pasuje nie dlatego, że jest 4x4 i mozna #!$%@?ć po zakrętach, tylko dlatego że jest trochę wyżej i można spokojnie na szutrówkę wjechać albo gdzieś. No a mondeo nie jest podniesione.
Przed SUVem się jednak bronię ;-) już ten passat alltrack wyglądałby lepiej gdyby nie był VW i gdyby żona nie miała służbowego passata ;)
@Neoplan Rodzi sie pytanie czy auto za ponad 200 tys. Jest dwa razy lepsze od tego za 100. Mam podobny dylemat, komfort jakość jest lepsza ale czy tłumaczy az taka różnice w cenie.
@Neoplan
No niestety tak to wygląda. Volvo jest lepsze i jest tego warte. Ale czy warto jest płacić w ogóle 200k za auto jeśli za sporo mniej masz w sumie coś co również jest fajne i Cię zadowoli.

@Ifrit jakby V60 CC śniło mi się po nocach i po wejściu do niego chciałbym tylko to. No to sprawa jest prosta i daje 200k ale jeśli w zasadzie auto to dla mnie auto,