Wpis z mikrobloga

Ludzie z #przegryw, zaczynam was rozumieć trochę... Od dłuższego już czasu #!$%@? mnie pajacerka młodzieży w moim wieku (sam mam 21 lat) i młodszych objawiająca się chlaniem, ćpaniem, wstawianiem na pejsbuki jakichś idiotycznych 420 (to chyba coś z marihuaną?) i innych głupich rzeczy. Jak tak patrzę na znajomego ze szkolnych lat, to stwierdzam, że całkowicie się zatracił - co weekend musi się nachlać do nieprzytomności. Doliczając do tego znieczulicę na pomoc ludziom starszym i potrzebującym (ostatnio nikt nie pomógł starszej pani z ciężkim bagażem, było chyba kilkunastu buców, zauważyłem, że sobie nie radzi, wróciłem się sprintem i jej pomogłem, tego jak się cieszyła nie zapomnę długo). No i dochodzi jakaś #!$%@? „moda” na komentowanie wyglądu innych osób tekstami typu „ale ryj” itp. To najczęściej oczywiście w grupie, bo „kozaki” itp. Inna sprawa, że taki brzydki według ich definicji człowiek jest o wiele bardziej mądry od tych bezmózgich małp, bo co z tego, że przebija ich intelektem, skoro „ma brzydki ryj”... ku***, co się dzieje z tym światem... Kościół i bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi nie ma znaczenia dla tych imbecyli... Pan Herbert dobrze napisał, że płynie się zawsze do źródeł, pod prąd. Z prądem płyną śmieci.
#gownowpis
  • 4
@Wile: Żyj jak uważasz i nie oceniaj innych chłopie, nie każdy ma w sobie żeby pomagać innym ludziom, nie każdy chce żyć monotonią gdy jest młody i ma jeszcze czas na ogarniecie się. Ludzie to skomplikowany gatunek niestety, nic z tym nie zrobisz choćbyś nie wiem jak bardzo chciał ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wile: bo miękka faja jesteś. Kogo obchodzi jakaś stara baba z zakupami? xD Nakupiła to niech se nosi ja tu nie jestem po to żeby jej z zakupami #!$%@?ć każdy dba o siebie. Jak chcesz pomagać to pomagaj ale i tak nic z tego nie wyniesiesz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wile: hurr durr jak można kościoła nie lubić toż to grzech ciężki. Macie wierzyć w pana boge i wpłacać na tacę bo inaczej jesteście imbecylami jak pan wyżej powiedział. W skrócie - nie zgadzasz się z moją opinią to jesteś imbecylem i hói