Wpis z mikrobloga

Rok temu dodałem pierwszy film na jutub i wrzuciłem materiał do oceny na mirkoblog. Oczekiwałem może z 5-10 plusów, ale dostałem 67 co mnie bardzo zaskoczyło i dało zastrzyk motywacji.

Chciałem Wam bardzo podziękować, każdemu, kto rok temu zostawił plusika pod postem. Kanał z 200 subskrypcji ma już 121 361, filmy łącznie wygenerowały 8 milinów wyświetleń.
Jest to kawał świetnej historii, ja się świetnie bawię i każdemu życzę, żeby znalazł taki swój plac zabaw do czerpania satysfakcji i przyjemności.

Dziękuję: @Perzu @noniechtakzostanie @lubie-sernik @pol-scot @ssmerda @nicniezgrublem @Rak777 @toporow17 @grypa-grypowska @gerwazybuleczka, @tylkopstryk @robekk1978 @Alsgn_ @Darjo @MortenH, @ora-et-labora @jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx @Decebal, @Ignosocau @Pfnet @Selene @Naturalnieja @baszmar, @ztegochlebamakiniebedzie @Sztabowy @Deflaut, @Pomylony @rosalieboyer @Viking @DynPydro @siteman, @DSerek @zly_dzien @brejak @dekadento @796331841 @bzykacz @zarolite @djKris @tekon @dzakubmwo @anenya @donslime @Patt_Ramon @DonislawDev @JednookiTaboret @RAYKER @Ursa_Major @lukaszpinki @Antinua @don_rafaello @Hiuiro @historiofil @Tiboo, @Dolanthesniffer @Rottweill @gryf222 @orfan @Bushi13 @JarosG @Cynovit @Cronox

Gdybyście kiedyś potrzebowali pomocy z montażem, animacjami, produkcją filmów to piszcie. Może macie własną firmę lub produkt, który chcecie zareklamować, nie wiem, też chętnie pomogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możecie też porównać najnowszy film i najstarszy dla zobaczenia progresu, byliście pierwszym widzami na kanale.
Pobierz ArseneWengerTheAnimatedSeries - Rok temu dodałem pierwszy film na jutub i wrzuciłem m...
źródło: comment_zgSa6ff0qDCqReqiCyCpQBLVnr0Wpe5y.jpg
  • 7