Wpis z mikrobloga

Z logicznego punktu widzenia facet patrzy na wygląd, kobieta też. Więc nie można zarzucać czegoś złego naszym rodaczkom.
ALE CHCIAŁBYM WYRAZIĆ MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT, COŚ CO NA ZAWSZE ZAKOŃCZY KŁOTNIĘ.
I chciałbym przez ten wpis wyjaśnić kobietom na serwisie dlaczego faceci uważają w ten sposób. To naprawde nie nastawienie ofensywne, a 100% prawda.

Facet patrzy na wygląd, ale to on ma się starać o względy kobiety. To on kupi kwiaty, zaprosi ją na randke.
Kobieta ma stanowić wartość pod względem psychicznym oraz fizycznym (miłość i ciało).
Ale jaką wartość stanowi używana P0lka, która oddała 1/2 tego co miała najcenniejszego do zaoferowania jakiemuś Oskarkowi? No właśnie N I C.
Bo gdyby stanowiła, byłoby to niesprawiedliwe.
PRZYKŁAD KTÓRY IDEALNIE TO OPISUJE:
Dwie rodziny. Jedna ma dzieci druga nie. 500+ przysługuje tylko pierwszej, zaś drugiej z logicznego punktu widzenia nie. Ale obydwie dostają pieniądze od rządu. CZY TO SPRAWIEDLIWE?
N I E
(rodzina z dziećmi oznacza faceta który się stara, rodzina bez dzieci typowego Oskarka, a 500+ seks od rządu-kobiety).

I nie piszę tego bo mam jakiś kompleks czy coś. Po prostu wkur*ają mnie te kłótnie gdy czytam wykopa.
#rozowypasek #p0lka #przegryw #gownowpis
  • 2