Wpis z mikrobloga

"Dragged Across Conerete" - kurła, ale wtopa jak cholera, ponieważ już jakiś czas temu obejrzałem ten tytuł - i powinienem też go polecić - moim zdaniem.

Dwaj gliniarze zostali zawieszeni, ponieważ podczas jednej z interwencji, ktoś ich nagrał. Tak więc z racji braku pieniądza, jeden z nich wpadł na pomysł, aby obrabować złodziei, o których słyszał.

Będę szczery, ale to cholernie szczery. Jeśli przeszkadza ci to, że przez ponad 90% seansu mamy rozmowy, to naprawdę odpuść sobie ten tytuł, a fanów Tarantino zapraszam.
Naprawdę, to kino jest tak #!$%@? powolne, że w pewnym momencie miałem ochotę to wszystko wyłączyć, lecz tego nie zrobiłem z powodu kamery...
Chodzi o to, że z każdą kolejną sceną mamy nieruchomą kamerę, lecz aktorzy się - kuźwa, wypadło mi z głowy to co chciałem napisać, więc uznajmy, że aktorzy się poruszają podczas, gdy kamera stoi w miejscu.

Jest to tak oldschoolowe kino sensacyjne, że dzisiejszy widz naprawdę może usnąć podczas seansu, więc lojalnie uprzedzam.

PS Główną rolę gra Mel Gibson!!1!!!!!!!1111111!!!!1!1

Pozdrawia #filmowyjanusz

INSTAGRAM BLOG FACEBOOK

#film #filmnawieczor #ciekawostki #melgibson #filmsensacyjny #rozrywka
Pobierz hacerking - "Dragged Across Conerete" - kurła, ale wtopa jak cholera, ponieważ już ja...
źródło: comment_ZQBc43jOPBeP8qdsDYgCCojs6bPKxNjL.jpg
  • 2
@hacerking: Jako fan poprzednich dwóch produkcji Zahlera tutaj przeżyłem lekkie rozczarowanie. Zabrakło tego pierwiastka oryginalności i autorskiego stylu widocznego w "Brawl" i "Tomahawku". Mamy porządny sensacyjniak, stylizowany na lata 90, niby wszystko się zgadza, ale no nie porywa niestety. Solidne 6/10. Nie rozumiem też za bardzo stwierdzenia, że film jest powolny.
Nie rozumiem też za bardzo stwierdzenia, że film jest powolny.


@horizontal_vertical: To dlatego, że nic się w nim nie dzieje, więc jeśli ktoś ot tak odpali ten seans bez żadnej wiedzy o nim, to dla większości będzie to coś nudnego.

PS "Tomahawk", to dla mnie średni-średniak, a dla ciebie ten tyuł ( )