Wpis z mikrobloga

"W kulturze Słowian kobieta niezamężna mogła sobie używać jak mężczyzna. Natomiast po ślubie musiała dochować wierności. A jeżeli mężczyzna w noc poślubna odkrył, że była dziewicą, mógł ją odesłać słowami "gdybyś ty była dobra, już by cię ktoś miał" (źródło: Boże igrzysko, Davis). To chrześcijaństwo wprowadziło na nasze tereny kult bezbronnej i zależnej od wszystkich dookoła dziewicy. Prawdopodobnie, ponieważ tak było mężczyznom łatwiej."

#dziewica #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #beniz #chrzescijanstwo #stuleja
  • 28
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: Dlaczego nie FWB tylko Divy? Jak za sex mozna w ogole płacić? To tak jakby płacić za oddychanie czy możliwość oglądania dzikich motyli i słuchania śpiewu ptaków. Sex to natura, której nie powinno się wymieniać za pieniądze. To wypaczenie znaczenia seksu.
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: gdybys tak czytał to co jest napisane, zamiast dorabiał sobie chorą otoczkę, nie wyciągałbys tak #!$%@? wniosków, i nie manipulowałbyś tak postami, bym ja, odpowiadając na nie, dawała ci jeszcze większą pożywkę do wyciągania jeszcze głupszych i cudaczniejszych wniosków a co za tym idzie - do kolejnej manipulacji.

Typowa fucha wykopowego trolla :)
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Absolutnie nie ufam temu przekazowi pochodzącemu od Ibrahima ibn Jakuba, żydowskiego podróżnika. Nie można na jego podstawie stwierdzić, że Słowianki były rozwiązłe.
Symbole dziewictwa (przede wszystkim wianki) były nieodłączne u panny młodej dawno przed chrześcijaństwem. Wskazują na to przekazy (pieśni, święta, ryty i inne obyczaje), które nie mają w ogóle charakterystyki chrześcijańskiej, są pradawne. Wianki ślubne nie pochodzą od chrześcijaństwa.
Ktoś, kto wysuwa liczne wnioski na podstawie tylko przekazów
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: #!$%@? mać przestań usprawiedliwiać #!$%@?, kobieto XD Puszczałaś się i jesteś 100 razy mniej warta od kobiet RZECZYWIŚCIE uprawiających seks z miłości w małżeństwie/wieloletnim związku z jednym partnerem. Nie różnisz się niczym od dyskotekowych szmat, które tak zawzięcie atakujesz.
Sama przyznajesz tym wpisem, że szmacenie się jest dobre, więc NA #!$%@? wmawiasz nam, że należy się szanować???
@Kapsel3k: "Dyskutowanie" z tą hipokrytką jest wprost przepiękne XD Wmawia
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Do wczoraj jej poniekąd wierzyłem. Miłość, emocje, uczucia, piękno relacji. Dziś żałuję, że nie korzystałem z okazji kiedy mogłem ruchać, tylko czekałem na miłość. Czuję się oszukany, jak frajer (°°
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

-> ani razu nie dałam przypadkowemu kolesiowi, ani razu w dyskotekowym kiblu
-> ale i tak niczym nie różnię się od dyskotekowych szmat

#!$%@?, nie sądziłam że można osiągnąć jeszcze wyższy lewel debilizmu xD
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 chodzi o to, że im mniej seksu tym mniej chorób wenerycznych. Stąd właśnie jedna kobieta dla jednego mężczyzny. Kult dziewicy to ściema i tylko idioci w to wierzą. A zostało to tak przedstawione by nie ruszać innej kobiety niż żona. Tylko mężczyźni i tak wzięli to po swojemu i chodzili na dziwki, zarażając żony, a kult dziewicy pozostał.
  • Odpowiedz