Wpis z mikrobloga

"W kulturze Słowian kobieta niezamężna mogła sobie używać jak mężczyzna. Natomiast po ślubie musiała dochować wierności. A jeżeli mężczyzna w noc poślubna odkrył, że była dziewicą, mógł ją odesłać słowami "gdybyś ty była dobra, już by cię ktoś miał" (źródło: Boże igrzysko, Davis). To chrześcijaństwo wprowadziło na nasze tereny kult bezbronnej i zależnej od wszystkich dookoła dziewicy. Prawdopodobnie, ponieważ tak było mężczyznom łatwiej."

#dziewica #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #beniz #chrzescijanstwo #stuleja
  • 28
@Kapsel3k: gdybys tak czytał to co jest napisane, zamiast dorabiał sobie chorą otoczkę, nie wyciągałbys tak #!$%@? wniosków, i nie manipulowałbyś tak postami, bym ja, odpowiadając na nie, dawała ci jeszcze większą pożywkę do wyciągania jeszcze głupszych i cudaczniejszych wniosków a co za tym idzie - do kolejnej manipulacji.

Typowa fucha wykopowego trolla :)
@BloodyMassacre26: Absolutnie nie ufam temu przekazowi pochodzącemu od Ibrahima ibn Jakuba, żydowskiego podróżnika. Nie można na jego podstawie stwierdzić, że Słowianki były rozwiązłe.
Symbole dziewictwa (przede wszystkim wianki) były nieodłączne u panny młodej dawno przed chrześcijaństwem. Wskazują na to przekazy (pieśni, święta, ryty i inne obyczaje), które nie mają w ogóle charakterystyki chrześcijańskiej, są pradawne. Wianki ślubne nie pochodzą od chrześcijaństwa.
Ktoś, kto wysuwa liczne wnioski na podstawie tylko przekazów tego
@BloodyMassacre26: #!$%@? mać przestań usprawiedliwiać #!$%@?, kobieto XD Puszczałaś się i jesteś 100 razy mniej warta od kobiet RZECZYWIŚCIE uprawiających seks z miłości w małżeństwie/wieloletnim związku z jednym partnerem. Nie różnisz się niczym od dyskotekowych szmat, które tak zawzięcie atakujesz.
Sama przyznajesz tym wpisem, że szmacenie się jest dobre, więc NA #!$%@? wmawiasz nam, że należy się szanować???
@Kapsel3k: "Dyskutowanie" z tą hipokrytką jest wprost przepiękne XD Wmawia nam, że
@GreatMajster:

-> ani razu nie dałam przypadkowemu kolesiowi, ani razu w dyskotekowym kiblu
-> ale i tak niczym nie różnię się od dyskotekowych szmat

#!$%@?, nie sądziłam że można osiągnąć jeszcze wyższy lewel debilizmu xD zaskakujesz mnie

Eh wykop jednak niszczy mózg xD
@Kapsel3k:

Spoko, jeśli odejdzie trudno się mówi.
Właśnie najczęściej przez zazdrość i kompleksy odchodzą
Albo ja przez ich chęć dominacji.

Zależało mi zawsze na relacji aż do końca, ale jeśli osoba sprawia, że się duszę, że jestem wciskana do klatki, to wolę być wolna.

Jednak dlaczego podczas nawet krótkiego czasu bycia z kimś w głębszej relacji mam sobie darować przyjemność płynącą z seksu?

Uprawianie miłości to nic złego.
@BloodyMassacre26 chodzi o to, że im mniej seksu tym mniej chorób wenerycznych. Stąd właśnie jedna kobieta dla jednego mężczyzny. Kult dziewicy to ściema i tylko idioci w to wierzą. A zostało to tak przedstawione by nie ruszać innej kobiety niż żona. Tylko mężczyźni i tak wzięli to po swojemu i chodzili na dziwki, zarażając żony, a kult dziewicy pozostał.