Wpis z mikrobloga

Nagonka na Radka jest żałosna. Argumenty jakie padają: Za bardzo się rządzi, albo fałszywy.
W każdej zorganizowanej grupie ludzi czy to na przykład w pracy, albo na boisku jest potrzebny LIDER. Ktoś musi tym cyrkiem kierować inaczej jest jeden wielki nieład. Nie wiem z czego wy się cieszycie, że Radek odpadnie. Wszyscy tam zdechną z głodu. Będzie jeden wieki syf, kiła i mogiła.
Kolejny raz to powtórzę kto do jasnej cholery nie obgadał nikogo w życiu Hmm? Mało tego Betoniara robi to od pierwszego dnia i to w mega perfidny sposób, a ludzie nadal ją kochają xD
#bigbrother
  • 24
@Glazer: zarządza tym cyrkiem? Wiesz na czym polega liderowanie? Na tym, że coś robisz, a inni do Ciebie lgną. Radek absolutnie tego nie ma. Moim zdaniem wpływ na grupę ma Igor i Łukasz. Ich akcje najczęściej tworzą reakcje w całej grupie.
Twoim zdaniem Igor zadbał o to, żeby nie zarosli brudem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przed puszczeniem bąka czy po?
@Noizik: Całkowicie mylisz pojęcia bycia liderem, bycia charyzmatycznym i bycia w centrum uwagi. To zupełnie różne rzeczy. Możesz być zakałą grupy jak Łukasz i być w centrum uwagi (negatywnie) jednocześnie prowokować reakcje (negatywne), ale to nie ma nic wspólnego z byciem liderem. Z drugiej strony możesz być liderem, przywódcą czy zarządcą bez charyzmy, który podporządkuje sobie grupę i spełnia określone warunki. O byciu liderem to ładnych kilkaset jeśli nie kilka tysięcy
@Glazer: czyli właśnie mi udowodniles, że kompletnie nic nie wiesz. Opowiedz mi coś o liderze bez charyzmy, bo aż mnie zaintrygowales ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiesz, że książeczki kołczy to nie jest wartościowa literatura, nie?
Książek "kołczy" nie wliczam do jakiejkolwiek literatury, a raczej do makulatury, to tak na marginesie. Ty już się skompromitowałeś umieszczając Łukasza w pozycji lidera grupy, ponieważ "tworzy reakcje w grupie".
Mały cytat: "Wiele badań potwierdziło, że nie trzeba mieć wrodzonej charyzmy, aby zostać wielkim przywódcą. Nie ma żadnego określonego zestawu wrodzonych cech osobowości, które predestynowałyby do bycia liderem. Nawet badania genetyczne zespołu Richarda Arveya sugerują, że sukces wielkich liderów w 70% zależy