Wpis z mikrobloga

#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #korwin #korwiniscijedzogunwo #bekazkuca #bekazprawakow #mentzen #korwin

ale ja jestem całkowicie obiektywny


-K. Woźniak

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kogo ten grubas chce oszukać?

I to lizanie dupska Mentzenowi, podsuwanie takich pytań, aby na nie odpowiedział, a w ogóle pomijanie tematu subwencji, kwestii gimbokuca Kobyłko, tego że ich zbieranina ma ludzi którzy sami sobie przeczą w poglądach, batożenia gejów, antyszczepowych debili i turbosłowian. Ludzie, to powinno być na brazzers w kategorii "anal penetration".

A najbardziej, tak najbardziej najbardziej dobijają mnie komentarze.

Od jakiegoś gówniaka, rocznik 2009:

Nareszcie Konfederacja, nasza ostatnia nadzieja!


Jakiś kuc orze sam siebie i głosujących od 30-tu lat na Korwina:

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.


Trzynastolatek:

Krzysiu bardzo dobrze że promujesz konfederację, może ludzie się opamiętają


No z takim zapleczem to rzeczywiście, okaże się że będziecie mieli na bank 26% kuce.
W każdej podstawówce( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
WodzNaczelny - #ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #korwin #korwiniscijedzogunwo #b...

źródło: comment_7gAV3FAOMzysoDIl4ro2grX3dZiYgCiB.jpg

Pobierz
  • 9
Jakiś kuc orze sam siebie i głosujących od 30-tu lat na Korwina:

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.

@WodzNaczelny: Ale głosujący na Korwina nie oczekują innych rezultatów, tylko tych samych. xD
Chciałeś zabłysnąć, ale - jak przystało na przeciwnika Korwina - nie starczyło ci na to rozumku.
Ale głosujący na Korwina nie oczekują innych rezultatów, tylko tych samych.


@czynastolatek: no gratuluję że się przyznałeś że oczekujesz protokołu 1% xD

A ja myślałem że celem wyborów jest dostanie się do sejmu/europarlamentu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzecznika Praw Człowiek


@WodzNaczelny: Rzecznika Praw Obywatelskich*

A tu akurat naprawdę się zawiodłem, bo, może byłem głupi, ale wierzyłem, że jeżeli chodzi o partie polityczne to jest dość niezależny.
Po czym codziennie zaczął mnie bombardować wywiadami z Bosakami/Tumanowicza/Metznenami. Był taki okres, że słuchałem go codziennie, bo dobrze mi się słuchał jego radosnego pierdzelenia, ale tego nie zniesłem.
I on chyba nie widzi, że ora w ten sposób swój kanał, bo zrobiła
wierzyłem, że jeżeli chodzi o partie polityczne to jest dość niezależny.


Ja się na grubym poznałem w 2k15, jak zaczął się migdalić do PiS.

Po czym codziennie zaczął mnie bombardować wywiadami z Bosakami/Tumanowicza/Metznenami.


Co naprawdę dowodzi hipokryzji, bo w 2k15 po wyborach srogo kwikał na Krula i jego paziów, a teraz naraz "kucu przytul mnie, pij ze mną kompot".

Był taki okres, że słuchałem go codziennie, bo dobrze mi się słuchał jego
@WodzNaczelny: > Jestem pod wrażeniem. Większość ludzi odrzuca to jego #!$%@? pijanego wujka z wesela który tłumaczy każdą rzecz jak debilowi.

Tak, ale on dawał mi wejście do konserwowej głowy, której sam nie posiadam, a wystarczy, że zerknę tylko na jego kanał, a już wiem co myśli hmmmm "polski alt - right". No i nie chciałem/nie chce zamykać się w bańce informacyjnej a on jest idealny.