Wpis z mikrobloga

#studia #rzeszow

Dzień dobry, mam pytanko o Rzeszów, o studia. Czy doradzi ktoś co zrobić w mojej sytuacji gdzie skończyłem technikum informatyczne, pozdawane kwalifikacje i ugułem skończona szkoła, zawód mam a matura poszła tak średnio na jeża. Wyniki przewiduje z podstaw matma ok. 90, polski ok. 60/70, ang ok. 85. Najgorsze jest to że nie mam rozszerzeń. To znaczy mam, ale ang nie wiem czy bedzie wiecej jak 30/40%, a informatyka dzisiaj i coś czuje że więcej jak 30/40% nie bedzie.

No ugułem #!$%@? sprawa i nie wiem czy poprawiać rozszerzenia za rok czyli zrobić sobie przerwę żeby sie dostac na jakąś lepszą uczelnie czy próbować mimo wszystko? Tak mysle na co isc ale pewnie najlepiej by mi bylo na informatyce. Wiem że np. na wsiiz to pewnie nie bedzie ciezko sie dostac ale to prywatna i nie wiem jak tam to z tym... może ktoś mi powie tak szczerze czy jak sie przyloze nawet tam to czy idzie sie cos nauczyć i zarobie pozniej na jakis dobry chebuś? Nie boje sie nauki. W sumie nie wiem na co dokladnie chce isc. Chcialbym programowac ale nie wiem czy to wypali. Chce zaczac juz niedługo na wakacjach ruszac jakieś jezyczki i zobaczymy jak to z tym. Pogadajcie ze mna! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@turbol: WSIZ akurat jest spoko, bo pokażą Ci podstawy wszystkiego, masz okazję do czegoś się przyczepić na stałę, ale i oferują (albo kiedyś tak było) od groma dodatkowych kursów, praktyk, kół pasjonatów, zniżek itd. Kiedyś mail studencki był #!$%@? takimi rzeczami.

Spotkałem całą rzeszę ogarniętych ludzi po WSIZ (po innych uczelniach również), ale pamiętam też totalnych patałachów po Politechnice, także nigdy nie zrozumiem tej antyreklamy akurat na WSIZ. Jedyne co
  • Odpowiedz
@dzek: Dzięki za rozbudowaną odpowiedź! Z angielskim nie jest u mnie źle, wolę mówić niż pisać :p Po prostu nie przygotowywałem się w ogóle do angielskiego bo skupiałem się na innych rzeczach i poległem głównie na gramatyce bo często nie znałem słówek których w normalnym komunikowaniu się w ogóle nie użyjesz. No cóż taka już matura ;p
  • Odpowiedz