Wpis z mikrobloga

Jest ktoś, kto nie oglądał tego wątpliwej jakości "dzieła" filmowego i nie ma zamiaru? Jeśli tak, to niech da znać, że nie jestem sam.

No już wiadomo, molestowanie dzieci jest złe. Wiadomo, różni księża to robili. Wiemy. Co zmieni podłożenie dramatycznej muzyki, wymuszonej ckliwości i płaczów ofiar i emocjonalne wyolbrzymianie tych spraw? Komuś tam 30 lat ksiądz dotknął fiutem ręki (albo na odwrót) i ten ma do tej pory "wielką traumę" i ryczy do kamery. Jasne, #!$%@?. I co, on tak codziennie np. w pracy ryczy, bo o tym myśli? A może nie pracuje, bo wszystko kojarzy mu się z fiutem księdza?

Kiedy znalazł się (względnie) zdrowy ksiądz, który zamiast krzywdzić dzieci, wziął sobie nastoletnią siksę z patologicznego domu, która się w nim zakochała - dostał wyrok i został publicznie zlinczowany. "Ofiara" (dziś ponad 20-letnia) zeznała, że ma - jakże by inaczej - "traumę" i dalej korzysta z pomocy psychologa. Sąd przybił milion złotych odszkodowania!

W obecnych czasach mamy do czynienia z rozluźnieniem obyczajów i seksualizacją mediów, sfery publicznej. Jednocześnie coraz bardziej karany jest heteroseksualizm. Nic dziwnego, że rośnie liczba frustratów i dewiantów seksualnych - takich jak pedofile. O tym już nikt filmu nie zrobi, tylko 7237 "dokument" o tym że księża gwałco?

Dla mnie ten film jest jak "2 girls 1 cup", którego też nigdy nie oglądałem, choć inni wokół tak. Skoro wiem, że na nim dziewczyny srają do kubka, a mnie to zniesmacza, to po co mam to oglądać?

#tylkoniemownikomu #sekielski #film #religia
  • 58
  • Odpowiedz
@mastift: Nie wiem, nie spotkałem się z tym nigdy na wykopie. Gdyby nie żale i utyskiwania na "zbyt wolną pracę moderacji", to nawet bym nie wiedział, że ktoś takie rzeczy wrzucał.
  • Odpowiedz
@bolo1:

Ale Ty jesteś upośledzony umysłowo, film przede wszystkim pokazuje przyzwolenie na pedofilię przez biskupów.
A także to, że mimo tego, że tuszowali i ukrywali pedofilów niegdy nie odpowiadali karnie i nadal siedzą na swoich stanowiskach jak gdyby nigdy nic.

Niestety fanatyzm kościelny przeżarł ci tak mózg, że najważniejszych faktów nie zauważasz, bo są dla Ciebie na tyle niewygodne, że nie wiesz co z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@bolo1: jeśli chcesz mieć opinię o czymś, to wskazane jest się z tym zapoznać.
Nie masz pojęcia jak takie coś (opisane wydarzenia) może komuś zniszczyć życie. To jest trauma i to ogromna. Tak, codziennie o tym może myśleć. Tak, może mieć problemy z pracą z tego powodu. Może mieć problemy w związku. Może mieć cała masę problemów tylko z tego powodu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
Ten poziom deprecjonowania wpływu wykorzystywania seksualnego na psychikę dzieci. OPie #!$%@? przestań się kompromitować i usuń konto śmieciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bolo1: wiem że to grossen zarzutken ale odpiszę i tak. Wyobraź sobie że masz kilka lat, nie rozumiesz jak działa świat a jakiś typ.ktpryoal Cię pokierować do Boga np wpycha Ci #!$%@? do gęby. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to raczej wątpliwa przyjemność. Albo wyobraź sobie że oddajesz ma wieczór tak swoje dziecko, fajnie nie? W filmie chodzi o to że ten fakt jest zatajany, dochodzi do
  • Odpowiedz
@bolo1: Ta dziewczyna która dostała milion odszkodowania była bita, gwałcona i bezprawnie pozbawiana wolności przez tego księdza, a nie się w nim zakochała.
Sam sobie odpowiedz jakbyś się czuł gdyby jakiś podstrarzały zwyrol w tym momencie zamknął cię w piwnicy, bił i gwalcił. A i tak masz łatwiej, bo jesteś dorosły, a nie dzieckiem jak ta dziewczyna była.
Poza tym cieszę się, że nic cię złego w dzieciństwie nie spotkało,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bolo1: proste. Rozwaliła mnie ta kobieta która po 30 latach sobie przypomniała że ma traumę. To dlaczego nie doniosła na Policję będąc nastolatką i mając świadomość co się działo. Nie uratowała innych dzieci choć rzekomo wiedziała o innych molestowanych. Otwórz jak dostała gruby hajs za wywiad to nagle sobie przypomniała o sobie i potencjalnych innych ofiarach. Teraz dopiero hlipu hlipu do kamery. Straszny gniot nie da się oglądnąć więcej niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@BezSpodni: masz wyjaśnione to w filmie. Osoby molestowane boją się donosić często takie rzeczy - i nie wymagaj od 13-15 latek po tym jak ksiądz im się masturbuje przed oczami że będą racjonalnie działać
  • Odpowiedz
@bolo1: rzygać mi się chce jak czytam twoje wypociny, mam nadzieję że, jak będziesz mieć dzieci, w co mam spore wątpliwości, że "Komuś tam ksiądz dotknie ł fiutem ręki (albo na odwrót".
  • Odpowiedz