Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten film Sekielskiego.
I #!$%@? to jest dno absolutne.

Nie ma kompletnie nic wspólnego z dokumentem, a ludzie łykają to jak prawdę objawioną.

Po prostu #!$%@? nie !!
Robiąc film na tak poważny temat, mógł sobie darować propagandowe ujęcia z dziecięcymi butami, mlekiem wylewającym się z ust, przekrzywioną ukrytą kamerą -itp.

#!$%@?, Siekuelski, zrobiłeś to #!$%@? - bo zamiast pokazać temat faktycznie, to film jest nacechowany symboliką, ujęciami pod tezę itp --- no #!$%@?!! Laska opowiada o przeżyciach, a ty #!$%@? cut scenkę z kolesiem, któremu mleko się wylewa z ust.
Tak parszywego dziennikarstwa dawno nie widziałem. no może poiza TVP, która zestawia ujęcia Tuska razem z Hitlerem.

Jestem na nie.

P.S
I nie bronię księży, a jedynie oceniam film pod względem realizacji

#kosciol #film #youtube #siekielaki
  • 12
chyba ogladalismy dwa rozne filmy xd


@kubagg: no chyba nie. 27.10 Piękne ujęcia na sweterki rysunki zrobione przez dzieci. Ten film to jedna wielka żenada pod względem realizatorskim.
@mango2018
Ja obejrzałem na razie ze 20min i mi też to mleko jakoś tak wtf. Ale na razie nie oceniam, bo nie obejrzałem całości.

Ciekawe ile osób z tych 5mln wyświetleń obejrzy ten film. Może być tak jak z pastą o serwerowni: każdy słyszał, a prawie nikt nie przeczytał w całości.