Wpis z mikrobloga

@Terki: nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, YT nie zlicza każdego kliknięcia w przycisk play jako wyświetlenie, musi jakaś część filmu być wyświetlona. Z YT jest też taki problem, że kilka osób na raz może oglądać wideo i to będzie zaniżać ilość osób, które go obejrzały. Liczbę widzów Kleru dodałem jako ciekawostkę, żeby mieć mniej więcej punkt odniesienia.
@yuim: heh ... stary w sumie możemy wróżyć z fusów, ale serio. Wiesz ilu ludzi wejdzie tam przypadkowo ? I już sązliczani. Ilu ludzi obejrzało np. 1 min i już są zliczani. JEDNA osoba ogląda to na raty i może przez to nabić kilkanaście czy kilkadziesiąt wyświetleń albo odświeży co jakiś czas.

Ja chciałbym żeby obejrzało to nawet milion ludzi, ale coś czuję że będzie to w granicach 300-400k.
@Michal_Czarnek
Yuim zapodal post w ktorym tylko pochwalil wynik na yt za osiagniexie 5 mln oraz wstawil screena z ogladalnoscia filmu kler.
No jak nic dla mnie bylo to nawiazanie ze tyle samo osob ogladalo to i to gdzie to jest nieprawda.
@kurt_hectic: kler był wyświetlany przez bodajże trzy miesiące i miał spora kampanię. Tak jak pisałem wyżej ta liczba nie jest do poważnych porównań, bez danych z Google to jest tylko ciekawostka ale nie pamiętam żeby coś w polskim internecie nie będące heheszkami albo jakimś teledyskiem zrobiło taki wynik.
@papaj_21_37 napisy są i podobno ludzie prosili przez specjalna opcje netflixa aby ten film mial w swojej bibliotece. Ogolnie mogl powstac z lektorem angielskim i jeszcze napisy wloskie.
Ale uwazam ze Ci co beda zainteresowani tematem obejrzą z napisami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yuim: wyjaśniłeś po kilku komentarzach kłótni z mirkiem @Terki. Napisałeś w poście, że "dla porównania" a nie "jako ciekawostka". Kolega Terki miał rację w dyskusji tylko źle dobrał argumenty i niepotrzebnie próbował je przeforsować. Kler był filmem kinowym co zaniża oglądalność kilkukrotnie a może i bardziej. Bo nie ma czasu, pieniędzy, ochoty iść do kina. A YT to każdy może sobie odpalić. Dlatego niepoprawnym jest zapis "dla porównania" w twoim
W sobotę film o pedofilii a w niedzielę po śniadanku, wyprasowane spodenki, koszula z krótkim rękawem i z rodziną do kościoła posłuchać kazania.
Zamiast się kłócić pokażcie informacje na temat tego jak youtube zlicza wyświetlenia


@kulass: niewiadomo i wątpie żeby kiedykolwiek to podali. Gdyby algorytm był jawny, to łatwo by było nabijać wyświetlenia przez samych autorów żeby więcej zarabiać na odsłonach.
@vladek:

: wyjaśniłeś po kilku komentarzach kłótni z mirkiem Terki.

nie po kilu tylko od razu, ja tam nie miałem się zamiaru z nikim kłócić, to on spiął poślady jakbym matke mu obrażał.

Dlatego niepoprawnym jest zapis "dla porównania" w twoim poście kolego.

Stary, to 'dla porównania' było napisane dla ludzi mających odrobinę mózgu w głowie, nie robiłem na podstawie tego poważnej analizy, wrzuciłem to jako ciekawostke. W poście masz 'widzów'