Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfon #xiaomi #lgg6 #elektronika

Mirki, nie kupujcie pod żadnym pozorem telefonów od LG, kogo bym nie zapytał, każdy znajomy w tym ja na własnej skórze doświadczyłem jak potrafi się psuć ten szmelc. Nie wiem jak z innymi sprzętami tej firmy, ale smartfony to jakaś porażka. Większość modeli ma problemy z padającymi bateriami a w połowie padają płyty główne. Mój egzemplarz był 3 razy na gwarancji w tym oczywiście była wymiana płyty głównej i 2x bateria. Po gwarancji, średnio co 4 miesiące musiałem zmieniać baterię na nową, aż się dziwię, że ten telefon jeszcze żył jakiś czas po gwarancji. Jeszcze od nikogo bezpośrednio nie słyszałem dobrego słowa o tej marce. W komentarzu zdjęcie baterii które mi zostały, połowę już wyrzuciłem
  • 5
  • Odpowiedz
@Reynald: Mam dokładnie takie same wspomnienia z LG i ich smartfonami - 3 telefony miałem, każdy jeden był w serwisie, a jeden 3 razy. Po 3 razie gdy tylko go odebrałem z serwisu wystawiłem na sprzedaż po sporo obniżonej cenie i pozbyłem się go tego samego dnia, żeby czasem znowu się nie #!$%@?ł. W 3 miesiące niespełna zapchałem kartę gwarancyjną do niego - nic nie pomogło. Szmelc i tyle.
  • Odpowiedz
@Reynald: LG Bello L, wgranie w serwisie nowego androida nic nie dało, telefon się wyłącza w losowych momentach, czasem poprzedzając to artefaktami. Dopiero reset baterią ożywia go na nowo. Pewnie płyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) próbowałem wymieniać baterię i nic nie dało. Całe szczęście używam tylko do odpalenia mikro przed spaniem, póki się nie wyłączy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reynald: Ja z kolei świetnie wspominam telefony LG i sam ciągle z nich korzystam. Zacząłem od Nexusa 5, później G6 a obecnie V30 i jedyne złe słowo mogę powiedzieć tylko o wsparciu producenta. Żaden się nigdy nie zepsuł, bateria w v30 trzyma zajebiście i quad dac robi robotę także ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Reynald: Ja mam po raz pierwszy telefon tej marki i jestem bardzo zadowolony, mogę powiedzieć że to najlepszy telefon jaki miałem (no ale to też mój pierwszy flagowiec). Czy to jest model bez wad? Nie ale który telefon nie ma wad?
  • Odpowiedz