Wpis z mikrobloga

czy jest możliwe wyjść na plus w tych turniejach na starsach za wpisowe dolar, 36 osób hyper turbo KO jak się tylko to gra czy jest za duża losowość i raczej jak grać to tylko for fun? #poker
  • 11
@w1Lku: Plusem hyperów jest czas gry, fakt że nie wykręcisz takiego ROI co na zwykłych, ale dla grindera najważniejsze jest $/h a nie ROI czy BB/100. IMHO dla początkującego gracza hypery są lepsze od zwykłych, bo szybciej nauczą prawidłowego ICMu.
@TuTurLekria: Musisz monitorować sytuację - nie każda gra musi być opłacalna. Grałem kiedyś STT HT i po wprowadzeniu spinów rybki przeniosły się tam, a regi/boty zostały na STT - no
@zlotuwa: @pussi_magnet: @thenotorious8: @w1Lku: no właśnie wpłaciłem 20$ na PS i na nl2 stolikowych udało mi się zrobić z tego 100$ po czym przerzucilem się na te turki for fun i straciłem cały bankroll xD i się zastanawiam czy to wynikało z wariancji, czy może z mojego stylu gry albo po prostu te turki są nieopłacalne, bo tam trzeba szybko sie stackowac i all inować, bo stack jest
@G433N: bywało tak, że w 1h mogłem wycisnąć 10$, a potem przez nastepne 6h grania stalem w miejscu z bankrollem, chyba to po prostu zależy od ludzi na jakich się grało, bo wiekszość ludzi na tych stawkach zwykłym ABC pokera można rozwalić, regów(a bywają tacy na nl2) i fishów sobie zaznaczałem kolorami i wiedziałem na kogo wystaczy zwykła para, a na których trzeba już mocnego układu, downswingu jako tako mocnego nie