Wpis z mikrobloga

Przy każdym znalezisku o kościele, w ciągu godziny max zjawiają się te same osoby żeby zakopywać. Śmietanka prawactwa oczywiście, głęboko wierzącego z kolegę na chmurce. No ale pedofilia jest spoko przecież, trzeba bronić kościół i wszystko zakopać xD Ten wasz bóg raczej by nie był zadowolony z takiej postawy. Katolicyzm w chlewie to już nie religia a ideologia, jakby się paruzja wydarzyła to chrystus by wam w mordę napluł. Gardzę wami
#bekazkatoli #bekazprawakow
  • 29
@Przegrywek123 wyjaśnię Ci jako kolejnej osobie z ciasnym umysłem. Pomimo twojego czarno białego myślenia prawo - lewo, są jeszcze ludzie lejący na obie te ideologie (jak na każdą ideologię bo to choroba psychiczna) tak samo jak na kościół (religia monoteistyczna to skrajna ideologia). Brzydzę się sukienkowymi od dobrych 20 lat i zwyczajnie nie chcę tego tematu czytać i słuchać. Takie prawo moje do wyboru contentu na wykop.ru. A ciebie dupa piecze bo
Przy każdym znalezisku o kościele, w ciągu godziny max zjawiają się te same osoby żeby zakopywać. Śmietanka prawactwa oczywiście, głęboko wierzącego z kolegę na chmurce.


@Przegrywek123: któryś raz już czytam podobny komentarz lewaka i któryś raz już muszę zastosować ten obrazek. Najśmieszniejsze jest to, że wzajemnie się lewaki z prawakami obrzucacie gównem, ale w gruncie rzeczy niczym się od siebie nie różnicie. Hipokryci.
źródło: comment_Tj6Ow3n7toK49JuN7fc8p0f2Yrltbb0T.jpg
Najśmieszniejsze jest to, że wzajemnie się lewaki z prawakami obrzucacie gównem


@UberKatze Najśmieszniejsze jest to, że o prawakach i lewakach piszesz per "wy" udając neutralnego obserwatora, choć krytyka konkretnych przykładów hipokryzji triggeruje w Tobie potrzebę symetryzowania. Gardzisz jednymi i drugimi, ale przypadkiem gdy ktoś wytknie coś jednym, Ty automatycznie zaliczasz go do tych drugich. Przykro mi, ale to nie jest obiektywna postawa, tylko właśnie reakcja obronna przed atakiem na grupę społeczną, z
że o prawakach i lewakach piszesz per "wy" udając neutralnego obserwatora


@Tarec: A bo to, że pluję na wykopowe lewactwo robi ze mnie prawaka? No tak, na Wykopie od lat już obowiązuje takie czarno-białe określanie cudzych poglądów. Jak ktoś nie lubi lewactwa to jest prawakiem i odwrotnie. Żałosne. No, ale tak - przyszedłem popluć na lewaków i prawaków to już jestem szufladkowany do konkretnej grupy, robi się profil psychologiczny i dedukuje
No tak, na Wykopie od lat już obowiązuje takie czarno-białe określanie cudzych poglądów. Jak ktoś nie lubi lewactwa to jest prawakiem i odwrotnie. Żałosne.


@UberKatze Przecież to właśnie TY to tutaj uskuteczniasz XD
Nazywasz lewakami ludzi, którzy wytykają stałej grupie super-aktywnych prawaków hipokryzję.
Ja tobie wytknąłem szufladkowanie i odwracanie kota ogonem, a ty uznałeś to za atak lewactwa. No nie można być aż tak durnym.