Wpis z mikrobloga

@kleeb: uoo no to szacunek dla nich, że im się chce. Spodziewałbym się maila z linkiem do katalogu online.
No chyba że faktycznie kupujesz u nich hurtowo - bo to jednak hurtownia jest.
  • Odpowiedz
mają tyle obrotu, że infolinia działa po polsku, angielsku, niemiecku, ukraińsku, czesku, węgiersku i słowacku,


Wiem, bo i mają przedstawicielstwa w wielu krajach

a o co chodzi?


@Felonious_Gru: o to chodzi, że jeśli zatrudnia się telefonistów a obsługuje się pytania o zakupy na kwotę np. 2zł, to taki średni interes... Ja wiem, klient wróci, kupi więcej, blabla... Ale oni są na tyle duzi, że spokojnie mogą mieć wywalone na odbiorców
  • Odpowiedz
@defoxe: nigdy się nie spotkałem w tej branży z podejściem "mam wywalone na hobbystę" ¯\_(ツ)_/¯

A już najlepsi to są w rs components

pańska płatność kartą nie przeszła to zmieniamy panu formę płatności na przelew 30 dni


Pierwsze zamówienie u nich xd
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: cały. Jak podlaczam na krótko to wszystko śmiga. Jak chce użyć przycisku, to wtedy nie. Na zdjęciu blaszka wyjeta bo chciałem rozebrać to bardziej. Ale niestety nie mogłem. Plastik się łamał.
  • Odpowiedz
@kleeb: masz miernik elektroniczny? Sprawdz miernikiem czy ma przejście jak na wciśniętym. Jak nie to switch ale tutaj też jest jeszcze jedna opcja. Napsiukaj jeśli się da do środka przycisku przez szczeliny specyfików typu Kontakt do styków i klikaj przez pare minut. Bywa tak ze kurz zachodzi pod styki wewnatrz przycisku i zbija sie w taki grubszy gnój z tłuszczem itp i izoluje styki. Sprawdzone wielokrotnie. Może pomóc też wd40
  • Odpowiedz