Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam auto z LPG. Czy to normalne, że podczas postoju np. czekając na zielone światło na wolnych obrotach auto przełącza się na benzynę? Gdy ruszam i zwiększę liczbę obrotów komputer automatycznie przełącza mi auto na gaz. Czy jest w tym jakiś ukryty sens czy po prostu coś mam nie tak z instalacją?
#lpg #motoryzacja #samochody
  • 14
@Toudi92: Z tymi instalacjami Lovato - Landi, to #!$%@? jak w ruskim czołgu. Nie dość, że właśnie przez byle pierdołę potrafią #!$%@?ć błędami i uwalić całą instalację, to wystrojenie tego wymaga anielskiej cierpliwości, obd II, laptopa i sporo paliwa. Stag ma ładne wykresy, gdzie jasno wszystko widać, w lovato jest tak #!$%@?, że autokorekta często robi sobie cuda na kiju, wtryskiwacze nie nadążają i po cichu dolewają paliwa, a gazownicy często
@Toudi92: Tak samo zaczęło się robić czy już było od dawna? Możliwe że monter miał problem aby samochód chodził poprawnie na wolnych obrotach to ustawił aby przełączało na benzynę.
@Toudi92: Moja ma trzy lata, a pierwszy numer pojawił się po trzech miesiącach od momentu instalacji, kiedy to elektrozawór strzelał sobie focha i się nie otwierał. Miesiąc później mieszanka przestawiła się od góry do dołu i auto nie miało mocy, aby pracować, później znów filtry odmówiły posłuszeństwa, a potem znów ustawienie mieszanki bo autokorekta odstawiła cuda, że 2.0 silnik ssał sobie na 100km 18l paliwa. Historia korekt powtarzała się, aż do