Wpis z mikrobloga

siemanko, mam pytanie. Przyszedł mi S10+ i całe zamieszanie z nim jest o to że osoba odbierająca nie zauważyła że są 2 plomby na pudełku samsunga. Jedna na drugiej. Druga ta na spodzie była przecięta wcześniej. Do tego osoba która odbierała przecięła też tą drugą chcac zobaczyć czy tel cały itd :) no i teraz tak, telefon jest dla mnie i zauważyłem że jeden z obiektywów jest lekko przesunięty w dół (ten po lewo). Robiąc fotki chyba nie ma problemu z tego co widze ale zastanawiam się po h ktoś to wcześniej rozpakowywał. Do tego przy filmach lub muzyce z głośników strasznie wibruje obudowa. Nawet przy 50% głośności czuć pod palcami trzęsienie. Same głośniki grają super ale wkurza mnie ta wibracja tylnej obudowy. Ma ktoś z Was takie cudo i może mi to sprawdzić? mieliście przypadek z podwójną plombą? b oję się ze to jakiś ze zwrotu tel. Umowa przedłużona w Play. #samsung #s10 #telefony #smartfon #elektronika
paki82 - siemanko, mam pytanie. Przyszedł mi S10+ i całe zamieszanie z nim jest o to ...

źródło: comment_8TZYPveH7jRwJKVF7F4U9mFlRKlNDRNa.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@lIENll: aha no to ok, tak jak pisałem grają spoko i rzeczywiście są mocne, jeśli u innych tak jest to spoko, dzięki
@Ozianin: nie było widac tej drugiej na pierwszy rzut oka, plomba wierzchnia była cała. Niestety jakbym odbierał go ja sprawdziłbym dokładniej
  • Odpowiedz
@paki82: Co do aparatu to coś jest z nim nie tak, u mnie było normalnie i patrząc w google grafice powinno być symetrycznie, a u Ciebie oczko aparatu jest opuszczone. Zwracaj jak masz możliwość.
  • Odpowiedz
@lIENll: koleś co obsługuje nasza firmę twierdzi przez tel że wymieni, zobaczymy mam nadzieję że nie wyśle na jakaś gwarancję, tyle kasy wywalone na tel a oni wysyłają takie buble.
  • Odpowiedz
@lIENll: mam jescze pytanie o biel w tym ekranie, mam S8 obecnie i jak wziąłem wieczorem na max to w S8 pięknie jasno i biało, w tym S10+ jakby 15% mniej jasno i tak jakby lekko beżowo a nie biało (tryb nocny wyłączony), na pclab rzeczywiście s8 stoi wyżej pod tym względem 391 do 374 dla s10+ . Zauważyłeś też to na swoim?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paki82: a zobacz jak z tym aparatem podczas robienia zdjęć, u mnie tak jest przez stabilizację obrazu, po włączeniu aplikacji aparatu jest umieszczony centralnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dobry_dzemik czyli też masz tak krzywo a jak walczysz aparat jest ok ? Wczoraj miałem takie wrażenie właśnie podczas pracy aparatu ze jest ok i delikatnie jakby pływał ten obiektyw. Może to jest i to :)
  • Odpowiedz