Wpis z mikrobloga

#pkp #kolej #kolejedolnoslaskie #zalesie
#!$%@?, nic mnie tak nie irytuje jak dopłacanie 5zł za to, że się kupuje bilet w pociągu KD. Te kadeki co mają trochę rigczu mają chociaż automat więc luźno. Ale na całe województwo jest takich z 5 xD. Na stacji oczywiście jakiś Janusz kupuje bilet na przyszły miesiąc, ale cię nie przepuści #!$%@?. W ciapongu klasycznie brak automatu i wiesz, że jesteś w dupie. Zamiast zapłacić 2,83 za przejazd płacisz 8.83. zajebiście ostatni hajs jaki miałem przy sobie i miał mi zapewnić kolację. Jakby się nie mogli zlitować nad biednym podwiekiem, który wraca na swoje zadupie i nie zdążył kupić ehhh
  • 18
Też nie rozumiem tego. Prosty bilet. To mozna spokojnie kupić w koleo lub skycash. Ludzie facebooki, wykopy umieją używać a tu przychodzi jakaś niemoc przy kupnie biletu przez telefon. Te dwa programy to taki niezbednik dla osób podróżujących pociągami. Do tego jeszcze obowiązkowo Bilkom Bilety gdzie mozna kupić bilet na intercity z jedną przesiadką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie dosyć że jeździ za pół darmo to narzeka. Zainstaluj aplikację, kup bilet. Jest on w niej zapisany i nie musisz mieć zasięgu by konduktor go sprawdził. Nie pamiętam kiedy kupowałem w trasie. Czasem nawet kodu qr nie czytają tylko spoglądają na ekran.
@Shishu Ze można kupić bilet w koleo 5 minut przed odjazdem, czy skorzystać ze skycacsh, ale jak się woli stać w kolejce. Jakby każdy pasażer miał kupić bilet u nas, zamiast w kasie to cała trasę bym sprzedawala bilety. A na pocieszenie to w PR opłata jest wieksza :D