Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przy zarobkach 3 tys i 2.5 tys zdecydowalibyscie sie na dziecko nie majac swojego mieszkania?
#dzieci #ekonomia #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 67
  • Odpowiedz
@Shyvana: dobra, doczytałem do nietolerancji na mleko matki i dałem sobie spokój. Zacznijcie czytać jakąś fachowa literaturę albo chociaż nie słuchajcie swoich niedoedukowanych znajomych. Jednak doczytałem, większość tych rzeczy to gadżety, a nie mus które dziecko potrzebuje. "niania“ xd jak chcesz żeby od malenkiego zajmowała się nim obca osoba to rzeczywiście lepiej nie miej dzieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@AutomatycznyCzarodziej 99% tego co wysłałeś to cena za działkę, bo to co na niej stoi to taniej wyburzyć niz remontować, reszta to domki letniskowe, wiec za 60tys. nadal masz ruderę w którą trzeba wywalić minimum 2x tyle (przy dobrych wiatrach)...

Szukam od pół roku domu/działki i to co się dzieje na rynku nieruchomości to jest kosmos, chcąc coś w czym można po ludzku zamieszkać lub coś co nadaje się do remontu to
  • Odpowiedz
@maad: licząc nawet 2000 tys na mieszkanie, zostaje 3500 na życie. Z niebieskim wydajemy może 2000 miesięcznie na jedzenie łącznie z dzieckiem (a żyjemy na bogato - codziennie jemy warzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Te kwoty i tak są zawyzone, a zostaje 1500. 300 - mleko, pampersy (Takich wydatków jak kosmetyki dla dziecka nawet nie liczę, bo to się kupuje raz na parę miesięcy). Niech idzie 500
  • Odpowiedz