Wpis z mikrobloga

#gownowyznanie #gownowpis

My, Polacy, musimy coś zrobić ze swoimi paskudnymi mordami. Ćwiczcie codziennie uśmiechanie się, nawet do lustra. Może w końcu pewnego dnia będziemy mieli piękne twarze.

Btw, mnie ktoś ostatnio zwrócił uwagę, że za mało się uśmiecham. Na zdjęciach, w towarzystwie, w normalnej pozie też mam zbyt neutralną minę. Dodatkowo strzygę się na łyso, przez co wyglądam jak #!$%@? npc. Zdałem sobie sprawę, że ludzie mogą mieć przez to do mnie awersję, stąd różne moje problemy komunikacyjne. Zacząłem to zmieniać.
Pobierz
źródło: comment_bVe19tCMTgsNWqQkpayxUGMV65lb44Am.jpg
  • 3
@push3k-pro:
Jeśli chodzi o ćwiczenie uśmiechu, to mam wypraktykowany sposób - starzy ludzie. Uśmiechaj się do każdej starszej (70+) osoby, którą spotkasz - to ludzie nauczeni odwzajemniać uśmiech. Jeśli go odwzajemniają, to znaczy, że robisz to dobrze.
@MATAHAMARA:

Rób tak żebyś ty się czuł dobrze, a nie żeby podpasowac się systemowi () Bądź łysym z przygnębiona gębą jak Ci tak wygodnie

Ja się będę czuł dobrze, jeśli ludzie nie będą mnie traktowali jak wiecznie przygnębionego. Non konformizm jest dobry, kiedy odosobnienie ci odpowiada. Dla mnie to jest przekleństwo.