Wpis z mikrobloga

Zasugerowałem się komentarzami wyżej, nie zwróciłem uwagi, że jednak to inna gazeta. Co nie zmienia faktu, że Fakt jest zaangażowany politycznie i to dosyć mocno.

rok wyborczy. Niemcy się już brzytwy chwytają żeby coś ugrać. Takie artykuły są lepsze niż sondaże bo oni już wiedzą kto wygra wybory¯_(ツ)_/¯

Niemiecki Pan każe to dziennikarzyny grzecznie piszą na akord.


@gdzie_ona_mnie_zabrala: @Joshuaa: @Ragnarokk: Wiadomo, zawsze winni są Niemcy. A nawet jeśli hienami
  • Odpowiedz
@Axim: Szanuje za adoptowanie, to jest dobra postawa. Też planuję w przyszłości adopcję, niech gówniarz ma fajny dom i dowie się co to grać ze starym na konsoli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Axim: ale chamówa. Nie lubię gościa za jego politykę, ale polityka swoje a życie prywatne swoje. Chociaż adoptowane dzieci prędzej czy później i tak się dowiadują, to jednak taki sposób przekazania to jest stonuk fejs jpg. Mam nadzieję, że tam się zrobi dym po wyborach i dzban jaki to napisał, beknie.
  • Odpowiedz
@Axim: a bierzecie pod uwagę, że wiadomość mogła specjalnie wyjść od strony zainteresowanej? Dzieci mogły tak samo po kryjomu wiedzieć od lat ;) a teraz to piękna akcja, żeby Morawieckiemu dorysować aureolkę? Pomyślcie przez chwilę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Masz 20 postów o tym, że to Fakt jest niemiecki a SE POLSKI amebo. Naucz się czytać ze zrozumieniem, zamiast powielać kłamstwa, którymi potem utrwalasz ogólną dezinformację panującą w tym kraju.
  • Odpowiedz