Wpis z mikrobloga

@Axim: Z jednej strony skandal, szczególnie że mogły nie wiedzieć, a i rodzice mogli sobie życzyć, że jeżeli dzieci nawet wiedzą, żeby to nie była powszechna wiedza.
Z drugiej, przy całej mojej niechęci do Matiego i Piss to bardzo dobry przykład dla społeczeństwa. Razi mnie jak w Polsce, szczególnie stare dewoty zniechęcają do adopcji, czy do oddawania dzieci do adopcji. Taka hipokryzja - z jednej strony najlepiej zakazać zupełnie aborcji, a
  • Odpowiedz
@Axim:

Wyższy poziom #!$%@?ństwa dziennikarskuego


Dlaczego? Jeśli adoptowanie dzieci jest czymś złym to dobrze, że o tym informują, obywatele powinni o tym wiedzieć. Jeśli zaś jest czymś dobrym to jest to bez większego znaczenia czy o tym napiszą, czy nie.
  • Odpowiedz
"W sierpniu 2016 r. w obszernej sylwetce @MorawieckiM autorstwa Witolda Gadomskiego pisaliśmy o adoptowanym dziecku premiera.
Nie przypominam sobie, by zamieszczenie tej informacji wywołało jakąkolwiek negatywną reakcję"
  • Odpowiedz
@Axim: przecież to ustawka jest xD Raz, że przykrywa niewygodną książkę Tomasza Piątka (o pozostałych aferach PiS nie wspominając), dwa, że stawia Matołusza w pozytywnym świetle w przededniu wyborów do PE xD
  • Odpowiedz
@PanDzikus: ale jestes krotkowzroczny. W ogole nie bierzesz pod uwage tego ze te dzieci teraz moga sie dowiedziec o tym z gazety (w co osobiscie watpie) lub od rowiesnikow co samo w sobie juz jest ciosem w tym wieku i przez to moga byc wytykane i moga uslyszec wiele przykrych rzeczy, np. ze rodzice ich nie chcieli
  • Odpowiedz
@Dambibi To on jest sądem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślę, że te pseudo dziennikarskie pisemko będzie miało w najbliższym czasie problemy z płynnością z powodu nagle odkrytego źle naliczonego vatu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a faktycznie, masz racje pomyliłem się


@gdzie_ona_mnie_zabrala: nie uważasz, że w tej sytuacji stosownym byłoby usunięcie treści pierwotnego posta? Pozwalasz własnej dezinformacji zataczać dalsze kręgi. Nie widzisz w tym problemu?
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Jeśli Morawiecki nie powiedział dzieciom, że je adoptował, to znaczy, że jest #!$%@?. Im wcześniej dzieci się dowiedzą, że były adoptowane tym lepiej. Lepiej żyć w prawdzie niż w kłamstwie.
  • Odpowiedz