Wpis z mikrobloga

Hej mirabelki i mirki

Wczoraj, czyli 9.05, o godzinie 17 na rogu ul. Jana Pawła i Stawki (Warszawa) moja różowa znalazła na drodze rowerowej czarna torbę widoczna na zdjeęciu. W środku są klucze do samochodu, zwykle do mieszkania, oraz pilot do garażu.

Żebro prośba o plusy dla zasięgu. Poszły posty na Facebooku na spotted I grupach rowerowych ale na razie cisza jak nikt się nie odezwie do końca tygodnia to pójdzie do biura rzeczy znalezionych no ale chyba warto i na wykopie spróbować.

#warszawa #znalezionenaspacerze #motoryzacja (dla zasięgu)
D3nat - Hej mirabelki i mirki

Wczoraj, czyli 9.05, o godzinie 17 na rogu ul. Jana ...

źródło: comment_fHsBXcBIN1lgUnYuth9qH1HOS8rtN4mj.jpg

Pobierz
  • 26
@SpalaczBenzyny: no ok ale co dalej z takimi samymi zrobić ? Da się na podstawie tych danych zdobyć rejestrację ? A na podstawie rejestracji sam chyba nie dostanę danych osoby tylko muszę przekazać policji.
@Aiween: Wiem wiem, dlatego szukamy właściciela na własną ręką, no ale trochę to utrudnione bo nie wiemy nic o tej osobie a po samych kluczach raczej trudno dowiedzieć się jakichkolwiek szczegółów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D3nat: jeszcze na #olx daj w dziale znaleziono. Ja miesiąc temu znalazłem w tych rejonach portfel. O 23 przedzwoniłem na jedyny nr tel który się w nim znajdował. Pani która odebrała poinformowała właścicielkę i po 45min (po weryfikacji właściciela na podstawie danych z dowodu) po portfel podjechał jej syn #czujedobrzeczlowiek i pozdrawiam. Karma wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)