Wpis z mikrobloga

Mirki, oszukujo! Miał ktoś taki przypadek, albo wie co mogę zrobić? Korzystałem w zeszłym roku z redbullmobile, a konkretnie z Internetu LTE. Miałem na karcie 70-80 zł z tego co pamiętam jak w listopadzie ostatni raz korzystałem z neta. Potem karta poszła do szafy - redbull zmienił ofertę i mogłem raz na miesiąć kupić pakiet za 40 pln.
Teraz sobie o niej przypomniałem pomyślałem, że wykorzystam ten hajs na jakieś sms premium czy coś w tym stylu. Spodziewałem się, że konto będzie zablokowane, jednak ku mojemu zdziwieniu stan konta to 0 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę wtf? Zerują konto jak się dłużej nie używa? Dzwonie na infolinię redbulla, gościu sprawdza dłuższy czas i mówi mi, że po prostu środki na koncie zostały zużyte. Mówię, jakim cudem skoro karta była tylko do internetu używana i to darmowego w ramach pakietu lte (wykupywany był wcześniej tylko pakiet 6 pln, a potem 30 zł na miesiąc w październiku i listopadzie). Środki nie mogły zostać wyzerowane za pomocą połączeń czy sms, bo karta była w szafie. Nie jestem w stanie sprawdzić bilansu konta, nie ma czegoś takiego. Jest opcja sprawdzić miesięczne zestawienia i wynika z nich, że w październiku po prostu korzystałem z neta w ramach pakietu za 30 PLN. Nie ma więc opcji żeby takimi pakietami konto wyzerować.

Gość powiedział, że nie jest w stanie zweryfikować na co poszły środki bo dużo czasu minęło... ¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem, że zostałem wydymany bez mydła i mogę tylko posmarować maścią na ból dupy?

Miał ktoś taki przypadek?

#play #redbullmobile #oszukujo
  • 7
@BajerOp Wydaje mi się, że nie. W momencie jak zmieniły się zasady i weszły pakiety za 40 zł to raczej wyłączyłem. A jeśli nie to i tak byłoby to niemożliwe bo od listopada minęło 6 miesięcy, licząc pakiety po 6zł to i tak byłoby 36 zł mniej. Niemożliwe żeby takimi pakietami sprowadzić konto do równego 0, bo zawsze zostałaby jakaś resztka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenitram: w sumie miałem podobnie i też mi się to podejrzane wydawało bo konto było dalej aktywne na połączenia przychodzące. Ale nie wnikalem w regulaminy i w sumie olałem sprawę.