Wpis z mikrobloga

21/100 #100dniwszystkieswiaty

US AS CARAVAN - Us As Caravan


Mocnego uderzenia ciąg dalszy.
Dzisiaj znów wyjątkowa sytuacja, bo pierwszy raz zaprezentuję wam muzykę grupy, która jeszcze się w podcascie nie pojawiła.
Pojawi się jednak w najbliższym czasie, bo najnowszy odcinek będzie dostępny w ten weekend. Chciałbym was w ten sposób zainteresować też moją główną formą dzielenia się muzyką.
Dodam tylko, że to nie jedyni reprezentanci cięższego brzmienia, których usłyszycie w programie z numerem 46.

Co do samej kapeli, to mamy tu do czynienia z kolejnymi świeżakami.
A jak to z takimi często bywa, ciężko o jakieś informacje.
We wszystkich mediach społecznościowych, gdzie ich odnalazłem, przewija się jeden krótki wpis.
Możemy dowiedzieć się z niego, że pochodzą z Indiany w Stanach, że jest ich trzech i próbują pokazać światu co im w duszy gra, kiedy to tylko możliwe.
Co prawda ich całym światem jest obecnie rodzinne Crown Point, ale przecież od czegoś trzeba zacząć.

A skoro już o początkach mowa, to debiutowali w kwietniu roku 2018 z pięcioutworowym demem "Built", które wyprodukowali od początku do końca sami.
I dało się to niestety usłyszeć.
Chociaż możliwe, że moje, nie do końca pozytywne, odczucia wynikają z tego, że poznałem ich przy okazji drugiego krążka.
Ten, wydany niecały rok później, sprawia wrażenie bardziej dopracowanego, a dobór utworów wydaje się mniej przypadkowy.
Album wziął swój tytuł od nazwy zespołu, co zdarza się zwykle przy debiutach.
Czyżby panowie chcieli trochę odciąć się od "pierworodniego"?

#muzyka #rock #heavyrock #metal #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 21/100 #100dniwszystkieswiaty

US AS CARAVAN - Us As Caravan

SPOILER
...
  • Odpowiedz