Wpis z mikrobloga

"Jesteśmy poważną partią, nie to co te szury z Konfederacji, które do tego nas szkalują" powiedzieli sympatycy Polski Fair Play przed wyborami na sołtysa Pcimia Dolnego. Chociaż teraz to już nawet w wyborach na sołtysa są lepsze plakaty. Największa kopalnia beki i tak jest w komentarzach, gdzie Sierpiński twierdzi, że gdyby go wybrali to do PE też będzie chodził w sweterku, wybory to nie konkurs mody, a "garniturowcy" są niewiarygodni.
#gwiazdowski #polskafairplay #4konserwy #konfederacja
Pobierz adizj - "Jesteśmy poważną partią, nie to co te szury z Konfederacji, które do tego na...
źródło: comment_INvS770ZNFDu32pGoFtfL8t8mFlCP8iO.jpg
  • 13
@MichalLachim: @jabl: no sorry, ale jak ktoś chce się poważnie zajmować polityką, to mógłby chociaż zainwestować w biznesową sesje zdjęciową. W polityce obowiązuje pewien dresscode, ty byś zaufał agentowi nieruchomości albo bankierowi, który przychodzi załatwiać interesy w żonobijce, krótkich spodenkach i japonkach?
Sesja zdjęciowa i garnitur to nie jest majątek, zaprojektowanie plakatu nawet przez grafika też kosztuje niewiele, pewnie nawet znaleźliby się ochotnicy, którzy zrobiliby to za free.
No ale
@jabl: tylko to też świadczy o profesjonaliźmie całej partii. Albo mamy jaką ustaloną strategię marketingową, albo każdy sobie rzepkę skrobie i później wychodzą takie kwiatki. Niestety RG zupełnie tego nie ogarnia, osoby wokół niego też średnio sobie z tym radzą (lub nie chcą sobie radzić), dlatego tak jak z samego początku mocno im kibicowałem tak teraz średnio widzę jakieś perspektywy.
To już nawet PolExit, który dla mnie należy rozpatrywać raczej pod
@adizj: Nikt ze mną nie ustalał żadnego dresscode. W garniturze chodzę rzadko i wyglądam w nim sztucznie. Ponieważ i tak lista PFP nie ma szans, mogę podchodzić do wyborów na luzie i nie walczyć za wszelką cenę o każdy głos, w szczególności głosy tych, dla których nie jest ważna działalność czy poglądy kandydata, tylko to, czy ubrał się zgodnie z "obowiązującymi" kanonami mody. Przeboleję, że @adizj i paru mu podobnych na
BTW 5 lat temu też kandydowałem w wyborach do PE (miałem 1. miejsce na liście Demokracji Bezpośredniej) i ubierałem się może jeszcze bardziej nietypowo. Mimo to wtedy jakoś nikt się o to specjalnie nie czepiał.