Wpis z mikrobloga

co w tym śmiesznego? Bo chyba nie ten biedny chory człowiek? Pamiętaj, że karma is a bitch i wraca szybciej niż myślisz


@majkkali: przestan czytac i rozpowszechniac te bzdury. Nie wiem ile masz lat ale podejrzewam ze wiecej niz 16... lancuszki tez kopiujesz?
  • Odpowiedz
@Cisiur: Bawi, ale za pierwsyzm razem. Nie wiem, mnie to przeraża jakoś trochę. Owszem, osiągnął więcej niż ja, pewnie znany w swojej branży człowiek, pieniądze też może ma, ale co z tego. Czy rzeczywiście potrafi się z tego cieszyć? Czy lepiej jednak być w pełni sprawnym człowiekiem, żyjącym na pewnej stopie, i korzystającym z życia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisiur: @Widur:
jednak Mikke ma rację: nikogo to nie obchodzi - widać po tłumach na trybunach (a wyścig finałowy).
tylko z jakiegoś powodu nie wolno o tym mówić, a redaktorki z TVN24 dostają wścieku macicy jak usłyszą takie opinie.
  • Odpowiedz
@Cisiur: smieszniejsi od tych niepelnosprawnych sa wszyscy w tym watku jarajacy sie jacy to niesamowici sportowcy, jak wiele osiagneli i jacy lepsi od piwniczakow sa.
  • Odpowiedz
Nieźle - ludzie biorą się za uprawianie sportu pomimo tak głębokiej niepełnosprawności. Szanuję.

@whole_train:
A i tak wygra ten, który jest bardziej zdrowy. Czy to jest sprawiedliwe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz